kadr z klipu do utworu "Golem" Szpaka

Szpaku odkłada prace nad mixtapem


18 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szpaku podczas występu na Mazury Hip Hop Festiwalu zapowiedział zawieszenie prac nad Młody Simba Mixtape. Fani twórczości szefa GUGU powinni się jednak cieszyć.

Nie będzie mixtape’u, będzie album

Podczas koncertu na Mazury Hip Hop Festiwalu Szpaku poinformował, że prace nad mixtapem Młody Simba zostały wstrzymane. Nie wiadomo czy oznacza to, że wydawnictwo promowane singlami Golem i J$ zostaje odwleczone w czasie, czy całkowicie anulowane. Pewnym jest jednak, że fani twórczości szefa GUGU nie mają się czym martwić. Powód porzucenia prac nad mixtapem jest być może nawet bardziej ekscytujący. Szpaku zapowiedział bowiem, że zamierza skupić się w pełni na pracy nad nową płytą. Kto wie, może drugi album rapera z Morąga ukaże się jeszcze w tym roku?

Szpaku – Golem (#1 Młody Simba mixtape)

Szpaku wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Nie tylko podczas Mazury Hip Hop Festiwalu można było usłyszeć w te wakacje Szpaka. Raper wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Szpaka wystąpi blisko 100 innych artystów, wśród których znajduje się: Quebonafide w jednym z ostatnich koncertów w karierze, duet PRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), wytwórnia QueQuality z showcasem, BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Szpaku podczas występu na Mazury Hip Hop Festiwalu zapowiedział zawieszenie prac nad Młody Simba Mixtape. Fani twórczości szefa GUGU powinni się jednak cieszyć. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →