kadr z teledysku „J$"

Szpaku z drugim singlem promującym “Młody Simba Mixtape”


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Szpaku opublikował drugi singiel zapowiadający Młody Simba Mixtape. Razem z premierą singla ruszyła sprzedaż limitowanych koszulek.

Młody Simba mówi, co dały mu pieniądze

Dziś na kanale GUGU opublikowano teledysk do utworu J$. Singiel zapowiada kolejny projekt Szpaka, tj. Młody Simba Mixtape. Za produkcję muzyki odpowiada Raff J.R., natomiast mix i mastering wykonał Grrracz. Teledysk nakręcił i zmontował Pan Filmowiec przy pomocy MILO_FPV, który zarejestrował ujęcia z drona. Utwór kontynuuje serię luźnych piosenek, które finalnie zostaną wydane fizycznie.

Zobacz: Szpaku Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza: Wielki sukces od kulis [recenzja]

Razem z pojawieniem się utworu na YouTube, w sklepie wytwórni rozpoczęła się przedsprzedaż koszulek nawiązujących do singla. Według informacji podanych w opisie produktu nakład t-shirtów jest limitowany, a całość wyprodukowano w Polsce. W ofercie znalazły się koszulki o kroju oversize w rozmiarach do XS do XXL.

Szpaku – J$

szpaku
fot. wizualizacja koszulek promujących singiel J$

Szpaku wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Impreza odbędzie się w Giżycku w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz Szpaka na scenie pojawią się również m.in. BiałasYoung LeosiaPaluchMalik MontanaKizo oraz Rusina.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– zachęcają organizatorzy.

Szpaku opublikował drugi singiel zapowiadający Młody Simba Mixtape. Razem z premierą singla ruszyła sprzedaż limitowanych koszulek. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Młody Simba mówi, co dały mu pieniądze Dziś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →