kadr z teledysku „Nie zmieniam wizji"

Kacper HTA ciągle „Nie zmienia wizji”, a Szpaku go przy tym wspiera


19 września 2022

Podziel się newsem:

Kacper HTA promuje nadchodzący krążek Ostatni list z tonącego pokładu. W singlu Nie zmieniam wizji obok rapera wystąpił Szpaku.

Okręt tonie, ale Kacper HTA cały czas na pokładzie

Wczoraj na kanale wytwórni Ghetto Music zadebiutował singiel promujący album Ostatni list z tonącego pokładu Kacpra HTA. Do utworu Nie zmieniam wizji gospodarz zaprosił Szpaka.

Autorem muzyki jest Paweł Surman, a mix i mastering wykonał Enzu. Piosence towarzyszy teledysk, za którą odpowiada ekipa 9Liter Filmy.

Kacper HTA feat. Szpaku – Nie zmieniam wizji

Pokład zatonie w listopadzie?

Ostatni list z tonącego pokładu w wersji fizycznej dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie preorder.pl. To już ósmy album w karierze rapera. Kacper HTA zapewnia, że będzie to jego „najbardziej osobisty, obnażający wiele niewygodnych treści krążek”. Wersja limitowana zawiera dwa dodatkowe utwory, plakat oraz wlepki. Premierę płyty zaplanowano na 14 listopada.

Każdy powinien znaleźć tutaj cząstkę siebie, bez względu na zawód jaki wykonujemy w życiu prywatnym ponieważ zwyczajnie po ludzku dotykają nas często te same problemy

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).

Pierwsze doniesienia o zbliżającym się krążku pojawiły się już jakiś czas temu. W czerwcu tego roku Kacper dzielił się ze słuchaczami wątpliwościami dotyczącymi potencjalnego odbioru materiału. Raper obawiał się wówczas, że Ostatni list z tonącego pokładu nie zostanie odpowiednio odebrany przez jego fanów.

Zobacz: Kacper HTA ma wątpliwości, czy jego nowy album zostanie zrozumiany przez odbiorców

kacper hta ostatni list z tonącego pokładu
okładka albumu Ostatni list z tonącego pokładu, Ghetto Music 2022

Obecnie dyskografię rapera zamyka album Red Pill. Wydawnictwo składa się z czternastu utworów. Wśród gości znaleźli się m.in. Pezet, Avi, Peja, Gibbs, Bezczel czy Bilon.

Kacper HTA – Red Pill – odsłuch albumu

Kacper HTA promuje nadchodzący krążek Ostatni list z tonącego pokładu. W singlu Nie zmieniam wizji obok rapera wystąpił Szpaku. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →