Kadr z teledysku „Love Song”

Kacper HTA ma wątpliwości, czy jego nowy album zostanie zrozumiany przez odbiorców


29 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Kacper HTA podzielił się w swoich social mediach obszernym emocjonalnym statementem, w którym wyraża swój niepokój względem odbioru jego nowego albumu. Sprawdź!

Kacper HTA nagrywa Ostatni list z tonącego pokładu

Artysta jakiś czas temu ogłosił wydanie nowej solowej płyty. Następca krążka Red Pill z 2021 ma ukazać się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Przy jego nagrywaniu raper połączył siły z producentem o ksywie Druid, który ma odpowiadać za wszystkie podkłady. Szczegóły, takie jak dokładna data wydania czy tracklista, nie są jeszcze znane, jednak Kacper HTA regularnie dzieli się w swoich socialach nowymi przemyśleniami związanymi z albumem. Z jego najnowszej publicznej wypowiedzi wynika, że praca nad nowym projektem wre, jednak twórca nie czuje się z nim do końca pewnie.

Całe wakacje kręcimy klipy a w sierpniu będzie odpalony preorder razem z pierwszą premierą. Nie będę ściemniał, że się nie martwię, bo ostatni krążek ode mnie wleciał ponad rok temu i nigdy nie miałem tak długiej przerwy. A widząc w jakim tempie postępuje dzisiejszy rynek, kompletnie nie wiem czy fani dzisiejszego rapu skumają jeszcze, co mam do przekazania. Zawsze robiłem muzykę, bo widziałem w tym jakiś wyższy cel poza własną zajawką, która z czasem przerodziła się w pasję, dlatego zrobię tak jak czuję. Mimo czasów, jakie mamy, dalej są ludzie, których historie mnie inspirują, bo nawet z najgorszego dołu można wejść na samą górę. Reszta to tylko upór w działaniu, ciężka praca i ambicja. Bądźcie zdrowi i szanujcie się a razem zdobędziemy wszystko

– powiedział Kacper HTA (pisownia oryginalna).

Wszystkie jego poprzednie wypowiedzi wskazują na to, że Ostatni list z tonącego pokładu może być dość ciężkim wydawnictwem, pełnym osobistych wyznań o problemach i zmaganiach. Jak przyjmie się na rynku? O tym przekonamy się już niebawem.

Pomysł Kacpra HTA na wsparcie Ukrainy znajduje uznanie. Już ponad 20 raperów i raperek zaangażowanych
Kacper HTA, źródło: kadr z teledysku Puta Madre

Przeczytaj także: DJ Decks przedstawia kolejnych gości zaproszonych na Mixtape 8

Kacper HTA podzielił się w swoich social mediach obszernym emocjonalnym statementem, w którym wyraża swój niepokój względem odbioru jego nowego albumu. Sprawdź! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Kacper HTA nagrywa Ostatni list […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →