kadr z traileru

Nowy trailer „Krime Story. Love Story.” W nim rapujący Adam Zdrójkowski


02 lutego 2022

Podziel się newsem:

Już za niewiele ponad tydzień do kin trafi film Krime Story. Love Story. W najnowszym trailerze można usłyszeć rapującego Adama Zdrójkowskiego. Sprawdź szczegóły.

Rapowa komedia gangsterska

Film Krime Story. Love Story to gangsterska komedia romantyczna w reżyserii Michała Węgrzyna, reżysera takich filmów jak Gierek czy Proceder (historia Tomasza Chady). I tym razem bierze się on za historię w rapowych klimatach, bowiem Krime Story. Love Story., jest luźno inspirowane książką Marcina „Kalego” Gutkowskiego zatytułowaną Krime Story. Film trafi do kin 11 lutego, a w jego obsadzie znajdują się Cezary Łukaszewicz, Michał Koterski, Wiktoria Gąsiewska, Cezary Żak, Jan Frycz czy Adam Zdrójkowski. Ten ostatni w najnowszym trailerze… rapuje. W udostępnionej scenie możemy zobaczyć także artystę o pseudonimie ZBUKU. Nie jest to jedyny raper występujący w filmie. W obsadzie widnieje także ksywka jednego z członków składu Molesta, Vienia.

Krime Story. Love Story – Adam Zdrójkowski rapuje w filmie

Krime Story. Love Story w cieniu konfliktu dawnych przyjaciół

Historia powstawania filmu, nie obywa się bez kontrowersji. Marcin „Kali” Gutkowski, autor powieści będącej materiałem wyjściowym dla Krime Story. Love Story., po sprzedaży praw do książki, został odsunięty od procesu produkcji filmu. Poinformował o tym Kacper HTA, raper, który był członkiem składu Ganja Mafia założonego przez Kalego i którego utwór trafił do sountracku filmu. Obecnie jednak obaj raperzy są skonfliktowani, a Kacper HTA nazwał całą sytuację „chichotem losu”. Jednak przy premierze utworu Puta Madre, który trafił do Krime Story. Love Story., wypowiedział się na temat zaistniałej sytuacji:

Po 1. Jeśli ktoś sprzedaje prawa do czegoś, biorąc za to siano nie możecie mówić o tym, że go wyjebali. Ja mogę mieć odmienne zdanie na temat Kaliego, nie lubić się z nim czy nie zgadzać z jego poglądami, ale nigdy nie nazwałbym go idiotą, który daje się wyjebać na własnej muzyce
Po 2. Jeśli ktoś uważa, że zasięg moich narzędzi zemsty sięga kinowych znajomości jest w błędzie. Czy wy sobie wyobrażacie sobie, żebym miał jak dotrzeć do nieznanego mi wcześniej producenta filmowego i nakłonić go do zaproszenia mnie do udziału w konkretnej produkcji tylko dlatego, żeby komuś zrobić na złość ? ..nazwałem tę sytuację chichotem losu bo faktycznie sytuacja jest niecodzienne i obrót sprawy w tej kwestii bardziej przypomina czarną komedię niż życie, ale jak widzicie tak w życiu już jest.

Kacper HTA – Puta Madre prod. Gibbs

Już za niewiele ponad tydzień do kin trafi film Krime Story. Love Story. W najnowszym trailerze można usłyszeć rapującego Adama Zdrójkowskiego. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →