Sarius z singlem „Złość” promującym film „Asymetria”


22 października 2020

Podziel się newsem:

Sarius przedstawia swoją kolejną odsłonę. Tym razem raper nagrał utwór do mocnego filmu Asymetria. Posłuchajcie promującego go singla Złość!

Sarius z kolejnymi nowościami

Sarius nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Choć ci z niecierpliwością czekają na jakieś informacje o nowym, nadchodzącym krążku rapera, o którym jeszcze nic nie wiemy – Sarius nie pozostawia swoich słuchaczy z niczym.

Artysta zdaje się być nie do zatrzymania. Raz po raz zasypuje nas nowymi singlami i współpracami, ukazując przy tym kolejne oblicza swojej twórczości. Nie inaczej jest tym razem!

Sarius Złość

Wkurzony Sarius – nowy singiel od rapera

Właśnie ukazał się najnowszy singiel Sariusa, zatytułowany Złość. Wciąż nie jest to kawałek zapowiadający jego nowy album, choć promuje coś innego. Tym razem jest to film! I to nie byle jaki, bo ogłoszony przez krytyków najmocniejszą produkcją tego roku.

Mowa o filmie Asymetria, autorstwa Konrada Niewolskiego, twórcy kultowej Symetrii. To mocne kino i dramatyczna opowieść o życiu skazanym na piekło, której przedsmak słyszymy w nowym kawałku Sariusa i oglądamy w towarzyszącym mu teledysku. Zobaczcie!

Posłuchaj najnowszego singla Sariusa – Złość

Asymetria – najmocniejszy film tego roku. Nie przegap premiery

Asymetria będzie miała swoją premierę już 13 listopada. Film będzie dostępny jedynie w usłudze VOD. Swój seans możecie zarezerwować już teraz, pod tym linkiem. Do filmu powstał niecodzienny soundtrack, w którym oprócz nowego kawałka Sariusa usłyszycie również takich zawodników jak Kacper HTA, Książę Kapota, ERO JWP & Głowa PMM, Popek, Kazior, Dixon 37, Hinol PW, Rena, Epis Dym KNF i wielu innych. Krążek zamówicie tutaj, a tymczasem zobaczcie zapowiedź Asymetrii!

Asymetria – trailer

Sarius przedstawia swoją kolejną odsłonę. Tym razem raper nagrał utwór do mocnego filmu Asymetria. Posłuchajcie promującego go singla Złość! Sarius z kolejnymi nowościami Sarius nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Choć ci z niecierpliwością czekają na jakieś informacje o nowym, nadchodzącym krążku rapera, o którym jeszcze nic nie wiemy – Sarius nie pozostawia swoich słuchaczy z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty Sariusa

Biletomat.pl
od 55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →