Zuza Jabłońska rapuje z Sariusem w nowym singlu „Duch”


24 września 2020

Podziel się newsem:

Zuza Jabłońska z kolejną zapowiedzią swojego debiutanckiego albumu. Posłuchajcie jej w zupełnie nowej odsłonie, z gościnnym udziałem Sariusa.

Zuza Jabłońska – Duch. Nowy singiel zapowiadający album PSYCHO

Już za chwilę, dokładnie 16 października ukaże się debiutancki album Zuzy Jabłońskiej, finalistki jednej z edycji programu The Voice Kids. Artystka zaprezentowała właśnie kolejny singiel zapowiadający to wydawnictwo. O czym opowiada jej nowy utwór Duch? Na to pytanie odpowiada sama zainteresowana!

Singiel opowiada o tym, że miłość potrafi uzależniać oraz determinować wszystkie działania w naszym życiu. Jeśli jest szczera z obu stron, to pcha nas do przodu i uzupełnia brakujący element naszej duszy. Jeśli jest toksyczna, to niestety odbiera nam zdrowy rozsądek i powoduje wewnętrzny rozpad naszego własnego ja.

Zuza Jablonska

Zuza Jabłońska w hip-hopowej odsłonie. Tym razem rapuje z Sariusem

Zuza Jabłońska zaskakuje nie tylko niezwykle dojrzałym podejściem do kwestii miłości w swoim nowym singlu, ale również formą jego wykonania. Słyszymy tu bowiem dość agresywnie rapującą artystkę, która wcześniej przyzwyczaiła nas do bardziej popowych brzmień. Choć to nie pierwszy raz, kiedy Zuza obraca się w środowisku hip-hopu, bo na swoim koncie ma już chociażby współpracę z Janem-rapowanie, utwór Duch brzmi naprawdę mocno. Dodatkowo słyszymy w nim również zwrotkę Sariusa, który ostatnio coraz częściej udziela się w różnych, ciekawych kooperacjach. Raper mówi o współpracy z młodą wokalistką:

Kiedy dostałem do sprawdzenia pilot utworu wraz z propozycją swojej „roli” do obsadzenia, to od razu złapałem na ten projekt zajawkę. Stylistyka numeru w kwestii muzycznej i lirycznej idealnie trafia w mój gust. Zuza to bardzo sympatyczna i utalentowana dziewczyna, więc super było spędzić wspólny dzień na planie w genialnej atmosferze. A efekt tej kooperacji powinien przypaść słuchaczom do gustu.

Zuza Jablonska Sarius DUCH

Zuza Jabłońska i Sarius – posłuchaj ich wspólnego singla Duch

Sprawdźcie zatem, co ostatecznie wyszło z połączenia tych dwóch muzycznych światów Zuzy Jabłońskiej i Sariusa. Posłuchajcie singla Duch i zobaczcie towarzyszący mu, niezwykle mroczny teledysk!

Zuza Jabłońska z kolejną zapowiedzią swojego debiutanckiego albumu. Posłuchajcie jej w zupełnie nowej odsłonie, z gościnnym udziałem Sariusa. Zuza Jabłońska – Duch. Nowy singiel zapowiadający album PSYCHO Już za chwilę, dokładnie 16 października ukaże się debiutancki album Zuzy Jabłońskiej, finalistki jednej z edycji programu The Voice Kids. Artystka zaprezentowała właśnie kolejny singiel zapowiadający to wydawnictwo. […]

Bilety na koncerty Sariusa - Katowice, Warszawa, Poznań

Biletomat.pl
od 55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →