Jan-rapowanie i Wojciech Mann we wspólnym programie oceniają reklamy McDonald’s

Podziel się newsem:

Nie od dziś wiadomo, że Jan-rapowanie to bardzo wygadany człowiek. Nie dziwi więc fakt, że raper w końcu otrzymał propozycje poprowadzenia programu wraz z Wojciechem Mannem.

Zdaniem Wojciecha Manna i Jana-Rapowanie

Jak wszyscy dobrze wiemy, Jan-rapowanie to raper, który nie zamyka się tylko i wyłącznie na tworzenie muzyki i ciągle próbuje nowych rzeczy. Od jakiegoś już czasu prowadzi audycję radiową. Natomiast od dziś możemy go zobaczyć przed kamerą.

Jan rapowanie, wojciech mann
kadr z wideo

Wszystko to dzięki nowym formacie polskiego oddziału McDonald’s, który połączył wybuchowe charaktery Wojciecha Manna i Jana-rapowanie. W pierwszym odcinku swojego programu, Mann i Janek dywagują na temat tego w jaki sposób można wyrazić zachwyt. Rozkładają także na czynniki pierwsze nową reklamę amerykańskiej sieci fast foodów. Wszystko to w atmosferze delikatnego absurdu, niezręczności i specyficznego, sytuacyjnego humoru.

Zdaniem Wojciecha Manna i Jana-Rapowanie | Odcinek 1: Pycha czy kocur?

Przerwa od wakacji

Pod koniec lutego, kompletnie niespodziewanie w sieci pojawił się zaplanowany na 13 marca album Janka i Nocnego pod tytułem Uśmiech. Tą decyzją raper chciał zrewanżować się swoim słuchaczom za świetny odbiór i wsparcie jego ostatniego projektu.

Jan-rapowanie – Uśmiech – odsłuch albumu

Po premierze krążka raper zapowiedział przerwę od muzyki, którą zdarzyło mu się przerwać kilka razy. Bowiem na początku czerwca Janek wraz z całym SBM Label udali się na Kaszuby, gdzie pracowali nad wspólnym krążkiem. Oba albumy możecie zamówić na stronie sbmstore.pl

Natomiast Wojciech Mann, po aferze związanej z Polskim Radiem, postanowił dołączyć do ekipy radia Nowy Świat, które wystartowało na początku lipca.

W jego skład wchodzi wielu dziennikarzy związanych do tej pory z Radiową Trójką i miało być alternatywą dla jej słuchaczy. Pierwszego dnia nadawania liczba słuchaczy korzystających ze wszystkich dostępnych platform przekroczyła 450 tysięcy. Rozgłośnia jest projektem crowd-fundingowym, który na stronie Patronite wspiera blisko 27 tysięcy osób, co daje łączną kwotę dwóch milionów złotych!

Nie od dziś wiadomo, że Jan-rapowanie to bardzo wygadany człowiek. Nie dziwi więc fakt, że raper w końcu otrzymał propozycje poprowadzenia programu wraz z Wojciechem Mannem. Zdaniem Wojciecha Manna i Jana-Rapowanie Jak wszyscy dobrze wiemy, Jan-rapowanie to raper, który nie zamyka się tylko i wyłącznie na tworzenie muzyki i ciągle próbuje nowych rzeczy. Od jakiegoś […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.