Zuza Jabłońska zapowiada debiutancki album „Psycho”


03 września 2020

Podziel się newsem:

Nadchodzi kolejny głos młodego pokolenia. Swoją debiutancką płytę zapowiedziała właśnie Zuza Jabłońska. Sprawdźcie szczegóły albumu Psycho!

Zuza Jabłońska – nowy głos młodego pokolenia

Zuza Jabłońska to finalistka pierwszej edycji programu talent show The Voice Kids. Zachwyciła zarówno jurorów jak i odbiorców wyjątkowym, mocnym głosem i sporą, jak na swój młody wiek, dojrzałością muzyczną, co zaowocowało tym, że dziś Zuza ma za sobą wielu fanów.

Od czasu udział w programie, Zuza wydała już kilka autorskich singli, przy których miała okazję współpracować między innymi z Kubą Karasiem z The Dumplings, Janem-Rapowanie, czy Silesem. Za każdym razem wokalistka pokazuje swoją inną odsłonę, sprawnie balansując na granicy mainstreamu i alternatywy.

Zuza Jabłońska debiutuje! Album Psycho ukaże się już za chwilę

Teraz przyszedł czas na debiut fonograficzny! Artystka właśnie zapowiedziała, że już 9 października ukaże się jej pierwszy album, zatytułowany Psycho. Na krążku oprócz wymienionych wcześniej artystów usłyszymy gościnnie Sariusa i Czesława Śpiewa.

Zuza Jabłońska – Psycho, tracklista, okładka

 1. Nie zasypiaj
 2. Liczę dni
 3. Powiedz mi to w twarz ft. Jan-rapowanie, Siles
 4. Spacer po linie
 5. Wisła
 6. Duch ft. Sarius
 7. Paparapa
 8. Ty tylko chcesz ft. Kuba Karaś
 9. Psycho
 10. Nie mów do mnie
 11. Tarapaty ft. Czesław Śpiewa
 12. Nic się nie stało
  Deluxe:
 13. Znasz mnie lepiej?
 14. Sami
 15. Wisła (Akustycznie)
 16. Everything I Wanted (Digster Spotlight)
Zuza Jabłońska Psycho

Zuza Jabłońska – Psycho, preorder

Preorder albumu możecie zamawiać już teraz. Zuza przygotowała jego dwie wersję – podstawową i deluxe. Na tej drugiej znajdziecie dodatkowe cztery utwory i inne niespodzianki, a pierwsze 500 zamówionych egzemplarzy zostanie zaopatrzonych w autograf wokalistki. Dodatkowo albumy będą różnić się okładką i wydaniem. Preorder znajdziecie tutaj.

Nadchodzi kolejny głos młodego pokolenia. Swoją debiutancką płytę zapowiedziała właśnie Zuza Jabłońska. Sprawdźcie szczegóły albumu Psycho! Zuza Jabłońska – nowy głos młodego pokolenia Zuza Jabłońska to finalistka pierwszej edycji programu talent show The Voice Kids. Zachwyciła zarówno jurorów jak i odbiorców wyjątkowym, mocnym głosem i sporą, jak na swój młody wiek, dojrzałością muzyczną, co zaowocowało […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.