Karolina Czarnecka łączy siły z Sariusem w nowej wersji utworu “Pielgrzymka”


21 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Karolina Czarnecka prezentuje nowy singiel – Pielgrzymka, do którego gościnnie dograł się raper Sarius. Zobaczcie teledysk!

Karolina Czarnecka zabiera nas na pielgrzymkę

Niespodzianka od Karoliny Czarneckiej! Artystka zaskoczyła swoich fanów premierą nowego singla Pielgrzymka, bo choć jest to dobrze już znany kawałek z wydanej w 2019 roku płyty Cud, Pielgrzymka nabrała tym razem nowego wydźwięku.

karolina czarnecka sarius pielgrzymka

Karolina Czarnecka i Sarius we wspólnym kawałku

To za sprawą Sariusa – jednego z czołowych zawodników polskiej rap sceny, którego Karolina Czarnecka zaprosiła, aby dograł się do jej nowego singla. Tym sposobem otrzymaliśmy niemalże zupełnie nowy utwór, w którym artyści łączą klasykę rapu z folkową tradycją. Karolina mówi o swoim nowym singlu i współpracy z Sariusem:

Ta piosenka to moje zaklęcie, odczarowuję klątwy, zaczarowuję przyszłość. Jestem wdzięczna za to, co dostałam, ale idę dalej. Pod wiatr, bo nie czuję, żeby mnie jakoś specjalnie pieścił i z tego, co widzę Was też nie, z Kim Kardashian włącznie. Paradoksalnie wydaje mi się, że wędrówka pod wiatr bardziej stabilizuje, wyostrza zmysły, mięśnie muszą pracować mocniej, przez co trudniej stracić balans. Nie dajmy się zdmuchnąć i sami nie przeklinajmy swoich marzeń. Pielgrzymka to czwarty singiel z mojej płyty Cud na której eksploruję folkorap. Inspirowałam się oczywiście Donatanem i Cleo, co widać na załączonym obrazku. 

Mega się cieszę, że Sarius się zgodził na feat. Miło patrzeć na Rapera, który w końcu może odpuścić na planie, porozmawiać z kozami, powłóczyć się po wsi. Mam szacun do jego głowy. Staje za sobą, no i jest Wikingiem. Ja jestem z Sokółki, Sarius z Częstochowy. To miasta Cudów. Przypadek? 

karolina czarnecka sarius pielgrzymka

Karolina Czarnecka feat. Sarius – Pielgrzymka, zobacz teledysk

Premierze singla towarzyszy wyjątkowy teledysk, stworzony przy współpracy z miastem Białystok. Klip, za którego reżyserię odpowiada Karol Moch, nagrany w wiejskich okolicznościach również został utrzymany w folkowym klimacie. Zobaczcie!

Niesamowita ekipa zrobiła ten klip, ludzie wrażliwi i z pootwieranymi sercami i głowami, dziękuję. Z pomysłami chodzi się od drzwi do drzwi. Białystok te drzwi otworzył i wsparł moje wizje. Artystki i Artyści potrzebują takich partnerów. Czuję dumę z miasta, w którym się wychowałam i jestem dumna, że pochodzę z Podlasia. 

Karolina Czarnecka prezentuje nowy singiel – Pielgrzymka, do którego gościnnie dograł się raper Sarius. Zobaczcie teledysk! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Karolina Czarnecka zabiera nas na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →