Karolina Czarnecka – nowy album „Cud” już dostępny


15 listopada 2019

Podziel się newsem:

Dziś na półki sklepowe i do serwisów streamingowych trafiła trzecia płyta Karoliny Czarneckiej, zatytułowana Cud. Posłuchajcie.

Karolina Czarnecka w najnowszej płycie ruszyła w zmaskulinizowany świat hip-hopu. Swoją opowieść snuje na tle bitów, w które zgrabnie zostały wplecione wątki folkowe. Wynikiem tego mariażu jest jedyny w swoim rodzaju folkorap.

Płyta jest podzielona na trzy części, a każdą z nich otwiera podlaska pieśń. Podział ten jest raczej umowny i nie odnosi się ściśle do tematyki tekstów. Obok siebie pojawiają się tak różne kwestie, jak wołanie o (samo)akceptację i tolerancję, krytyka konsumpcjonizmu, manifest niezależności, czy odwołanie się do pierwotnych sił i instynktów. Dużo wątków, ale wszystko z tzw. totalną szczerością, energetycznie, ale i nostalgicznie, z uszlachetniającymi całość partiami klarnetu, akordeonu czy skrzypiec.

Płytę jeszcze przed premierą promowały dwa single: Módl się za nami oraz Trzydzieści.

Posłuchajcie albumu w całości:

Karolina Czarnecka – Cud

Karolina Czarnecka – trasa koncertowa promująca album Cud

Już w najbliższą sobotę, 17 listopada w Sochaczewie rusza trasa koncertowa, podczas której Karolina Czarnecka zaprezentuje materiał z nowej płyty. Tournée obejmie kilkanaście klubowych koncertów największych polskich miastach. Pełną rozpiskę znajdziecie tutaj a bilety na występ w Poznaniu znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Dziś na półki sklepowe i do serwisów streamingowych trafiła trzecia płyta Karoliny Czarneckiej, zatytułowana Cud. Posłuchajcie. Karolina Czarnecka w najnowszej płycie ruszyła w zmaskulinizowany świat hip-hopu. Swoją opowieść snuje na tle bitów, w które zgrabnie zostały wplecione wątki folkowe. Wynikiem tego mariażu jest jedyny w swoim rodzaju folkorap. Płyta jest podzielona na trzy części, a […]

Karolina Czarnecka - Poznań, Dragon | 12.12.2019

Biletomat.pl
33 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →