fot. materiały prasowe

Sarius niczym Leonidas i 300. Posłuchajcie nowego singla wokalisty „Stado”


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Sarius bliżej fanów niż kiedykolwiek. Posłuchajcie nowego singla pt. Stado, w którym artyście towarzyszy 300 wspierających go osób.

Hip-hopowy pasterz i jego Stado

Założyciel ANTIHYPE powraca, by po raz kolejny podbić serwisy streamingowe. Po bardzo dobrze przyjętych singlach Bon Voyage z udziałem Słonia, a także powstałym na bicie soSpecial Jokerze, przyszedł czas na kolejną muzyczną propozycję, jaką jest Stado.

Sarius
okładka singla Stado / fot. materiały prasowe

Ten bardzo emocjonalny dla artysty kawałek został nagrany razem z 300 fanami wokalisty, którzy towarzyszyli mu na planie teledysku. Łączyło ich jedno – tatuaże ANTIHYPE, które sprawiały, że każdy czuł się jak w domu. I to nie byle jakim domu.

Na planie klipu spotkaliśmy się wszyscy niczym jedna wielka rodzina, przywiozłem tam wszystkie moje najważniejsze wyróżnienia – złota i platyny. Miały to być rekwizyty, ale w trakcie zdjęć stwierdziłem, że należy się to mnie, jak i Wam i wszystko tam zostawiłem. Przygoda na FAME to świetna okazja, żeby pokazać nowym twarzom zajebiste miejsce, nasze miejsce. Zabieramy Was tam już dzisiaj. Do krainy ANTIHYPE

– mówi o tym ważnym dla siebie momencie Sarius.

Przeczytaj także: Co Sarius sądzi o kobiecym rapie? Raper odniósł się do działalności Young Leosi i Oliwki Brazil

Sarius
fot. materiały prasowe

Sarius – Stado (prod. NOCNY), posłuchaj!

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 trwa. Złap swoje bilety

Już dzisiaj wystartowało święto hip-hopu, które w dniach 11-13 sierpnia ugości fanów tego przodującego obecnie na muzycznym rynku gatunku. Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, czyli impreza organizowana na płockiej Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki, zaprasza Was już teraz! Karnety i bilety na piątek i sobotę są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Sarius bliżej fanów niż kiedykolwiek. Posłuchajcie nowego singla pt. Stado, w którym artyście towarzyszy 300 wspierających go osób. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 | 11-13.08.2022 | Płock

Biletomat.pl
190 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →