fot. materiały prasowe

Sarius niczym Leonidas i 300. Posłuchajcie nowego singla wokalisty “Stado”


11 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sarius bliżej fanów niż kiedykolwiek. Posłuchajcie nowego singla pt. Stado, w którym artyście towarzyszy 300 wspierających go osób.

Hip-hopowy pasterz i jego Stado

Założyciel ANTIHYPE powraca, by po raz kolejny podbić serwisy streamingowe. Po bardzo dobrze przyjętych singlach Bon Voyage z udziałem Słonia, a także powstałym na bicie soSpecial Jokerze, przyszedł czas na kolejną muzyczną propozycję, jaką jest Stado.

Sarius
okładka singla Stado / fot. materiały prasowe

Ten bardzo emocjonalny dla artysty kawałek został nagrany razem z 300 fanami wokalisty, którzy towarzyszyli mu na planie teledysku. Łączyło ich jedno – tatuaże ANTIHYPE, które sprawiały, że każdy czuł się jak w domu. I to nie byle jakim domu.

Na planie klipu spotkaliśmy się wszyscy niczym jedna wielka rodzina, przywiozłem tam wszystkie moje najważniejsze wyróżnienia – złota i platyny. Miały to być rekwizyty, ale w trakcie zdjęć stwierdziłem, że należy się to mnie, jak i Wam i wszystko tam zostawiłem. Przygoda na FAME to świetna okazja, żeby pokazać nowym twarzom zajebiste miejsce, nasze miejsce. Zabieramy Was tam już dzisiaj. Do krainy ANTIHYPE

– mówi o tym ważnym dla siebie momencie Sarius.

Przeczytaj także: Co Sarius sądzi o kobiecym rapie? Raper odniósł się do działalności Young Leosi i Oliwki Brazil

Sarius
fot. materiały prasowe

Sarius – Stado (prod. NOCNY), posłuchaj!

Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 trwa. Złap swoje bilety

Już dzisiaj wystartowało święto hip-hopu, które w dniach 11-13 sierpnia ugości fanów tego przodującego obecnie na muzycznym rynku gatunku. Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, czyli impreza organizowana na płockiej Plaży nad Wisłą przy ul. Rybaki, zaprasza Was już teraz! Karnety i bilety na piątek i sobotę są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Sarius bliżej fanów niż kiedykolwiek. Posłuchajcie nowego singla pt. Stado, w którym artyście towarzyszy 300 wspierających go osób. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Hip-hopowy pasterz i jego Stado Założyciel […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →