Absurdalnie-pozytywny teledysk od duetu KARAŚ/ROGUCKI do utworu „Witaminy”


05 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Duet KARAŚ/ROGUCKI właśnie zaprezentował teledysk do nowego singla z albumu Ostatni Bastion Romantyzmu - Witaminy. Zobaczcie, co mają do przekazania!

Witaminy, to jeden z tych utworów, który choć napisany już jakiś czas temu, idealnie oddaje dzisiejsze realia i emocje społeczeństwa, które musi się w w nich odnaleźć. W zasadzie cały debiutancki album duetu KARAŚ/ROGUCKI, opowiadający o apokaliptycznej rzeczywistości i miłości w czasach końca świata, zupełnie niespodziewanie okazał się idealnym soundtrackiem do obecnej sytuacji.

Mocny i aktualny przekaz w nowym teledysku duetu KARAŚ/ROGUCKI

W związku z tym, Kuba Karaś i Piotr Rogucki postanowili stworzyć wyjątkowy teledysk w formie lyrics video do utworu Witaminy, w którym ponownie zaklinają rzeczywistość. Artyści odgrywają w nim rolę prezenterów telewizyjnego programu informacyjnego K/R INFO. Z pozoru oszczędny obraz, na którego belce przewija się tekst utworu, niesie jednak za sobą o wiele głębszy przekaz.

Na pasku informacyjnym na dole ekranu możemy bowiem przeczytać wiele, często absurdalnych, ironicznych, prześmiewczych, słodko-gorzkich i pełnych niespełnionej nadziei newsów. Kilka z nich brzmi tak:

W oficjalnym orędziu prezydent przeprasza dziennikarzy radiowej Trójki. Wszyscy wracają do pracy.

W największej w kraju paradzie równości zorganizowanej w Białymstoku wzięli udział politycy wszystkich partii. Hasłem przemarszu było poszanowanie praw mniejszości seksualnych.

Dzięki nowej, darmowej szczepionce świat ostatecznie uporał się z pandemią wirusa

Tego lata wracają największe festiwale muzyczne. Po każdym koncercie spotkanie z gwiazdami. Taylor Swift: Nie mogę doczekać się spaceru po plaży w Sopocie i gofrów z truskawkową frużeliną.

Zenek Martyniuk wraz z Kazikiem Staszewskim nagrywają drugą cześć koncepcyjnego albumu. Płyta z muzyką industrialną ma nosić nazwę Soliloquium i zawierać 10 nowych utworów.

Prezydent podpisał wieloletni kontrakt z wytwórnią SP Records, nowy album już jest gotowy.

Zespół COMA ogłosił reaktywację. Za miesiąc premiera albumu Drugie Wyjście z Mroku.

KARAŚ/ROGUCKI – Witaminy, zobaczcie teledysk

Więcej pasków informacyjnych zobaczycie w teledysku do Witamin. Sprawdźcie:

Ostatni Bastion Romantyzmu na winylu – zamów preorder!

Teledysk do Witamin rozpoczyna również preorder albumu Ostatni Bastion Romantyzmu, który już 22 czerwca ukaże się na winylu! Podpisany i ponumerowany przez Kubę Karasia i Piotra Roguckiego egzemplarz możecie już teraz zamówić tutaj.

KARAŚ/ROGUCKI Ostatni Bastion Romantyzmu winyl

Duet KARAŚ/ROGUCKI właśnie zaprezentował teledysk do nowego singla z albumu Ostatni Bastion Romantyzmu – Witaminy. Zobaczcie, co mają do przekazania! Witaminy, to jeden z tych utworów, który choć napisany już jakiś czas temu, idealnie oddaje dzisiejsze realia i emocje społeczeństwa, które musi się w w nich odnaleźć. W zasadzie cały debiutancki album duetu KARAŚ/ROGUCKI, opowiadający […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty KARAŚ/ROGUCKI

Biletomat.pl
od 60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.