fot. materiały promocyjne

Gwiazdy polskiej muzyki wystąpią na Fibrain Art Festival w Rzeszowie

Podziel się newsem:

Impreza odbędzie się 18 marca na G2A Arena w Jasionce. Organizatorzy zapowiadają święto sztuki, muzyki, zabawy i fiesty.

Ralph, Rogucki i Anka

Podczas Fibrain Art Festival, które będzie miało miejsce w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Rzeszowie, zagrają Ralph Kaminski, Luxtorpeda, Karaś/Rogucki i zespół Anka. Kaminski wystąpi z zespołem My Best Band In The World, w skład którego wchodzą Pola Atmańska, Amalia Obrębowska, Paweł Piekarski, Wawrzyniec Topa i Wiktoria Jakubowska.

Dla wszystkich fanów muzyki

Impreza reklamowana jest jako „święto sztuki, muzyki, zabawy i fiesty”. Zapowiada się więc kompleksowy projekt, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla wszystkich miłośników muzyki popularnej, popowej, jak również mocnych brzmień. Pierwsza edycja rozpocznie się 18 marca o godzinie 18:00.

Kup bilet na Fibrain Art Festival

Bilety na rzeszowski Fibrain Art Festival dostępne są do kupienia w kilku różnych wariacjach. Nabyć można zarówno opcję dla jednej osoby, jak i dla dwóch, trzech, czterech lub pięciu. Wszystkie znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie zdobyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest prawdziwą gratką dla „zbieraczy” i pamiątką na przyszłość.Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Impreza odbędzie się 18 marca na G2A Arena w Jasionce. Organizatorzy zapowiadają święto sztuki, muzyki, zabawy i fiesty. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Ralph, […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →