kadr z teledysku „Rise Of The Sun"

O.S.T.R. i Luxtoperda to wieczni studenci. Artyści idą na politechnikę

Podziel się newsem:

Sezon juwenaliowy rusza na dobre. Już niedługo O.S.T.R. i Luxtorpeda wystąpią podczas Polibuda Open Air.

Ostry i Luxtorpeda wystąpią na poznańskich juwenaliach. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Politechnika Poznańska zorganizowała dla studentów międzygatunkową imprezę, podczas której wystąpią legendy polskiej muzyki rozrywkowej, czyli O.S.T.R. oraz Luxtorpeda. Artyści zagrają w ramach Polibuda Open Air, czyli największego festiwalu muzycznego Politechniki Poznańskiej. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 4 czerwca na Kampusie Piotrowo. Za organizację Polibuda Open Air 2022 odpowiada Fundacja „Jeden Uniwersytet”.

Zobacz: O.S.T.R. w Łodzi „120 minut z życia”: to za mało. Prawie drugie tyle się udało [relacja]

Wejściówki na O.S.T.R.-a i Luxtorpedę podczas Polibuda Open Air 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępna jest druga pula biletów, którą rozgraniczono na bilety studenckie oraz normalne. Nie czekajcie z zakupem!

Oprócz Ostrego i poznańskiej kapeli na scenie pojawią się również The Hard Candy, The Ferrules oraz hai. Koncerty to jednak nie wszystko, co przyszykowali organizatorzy. Na uczestników czekać będą również inne atrakcje, jak np. laser tag, speed dating oraz karaoke.

polibuda open air
fot. materiały prasowe

Co czeka uczestników Polibuda Open Air?

W maju zeszłego roku Luxtorpeda rozpoczęła świętować dziesiąty jubileusz zespołu. Z tej okazji zespół wydał album elektro zatytułowany Elektroluxtorpeda, który jest nagrany na nowo debiutanckim albumem grupy. Przy krążku pracowali m.in. DJ BRK oraz Dominik Szeszo. Materiał składa się z ośmiu piosenek oraz drugich tylu instrumentalnych wersji.

Luxtorpeda – Elektroluxtorpeda – odsłuch albumu

Jednak Luxtorpeda to nie jedyni jubilaci. O.S.T.R. niedawno świętował 120 minut z życia w związku z dwudziestoletnim stażem na scenie. Obchody opóźniły się o dwa lata, jednak nie przeszkadza to łodzianinowi, by ruszyć w sentymentalną trasę koncertową, podczas której Ostry przedstawi przekrojową setlistę opartą na całej dyskografii.

O.S.T.R. – Masz to jak w banku – odsłuch albumu

Sezon juwenaliowy rusza na dobre. Już niedługo O.S.T.R. i Luxtorpeda wystąpią podczas Polibuda Open Air. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Ostry i Luxtorpeda wystąpią na poznańskich […]

O.S.T.R | LUXTORPEDA | POLIBUDA OPEN AIR | JUWENALIA 2022

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →