kadr z teledysku "Monochrom"

O.S.T.R. oficjalnie ogólnopolskim rekordzistą


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Aż osiem albumów Ostrego znalazło się w jednym notowaniu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Jeszcze żadnemu polskiemu artyście nie udało się osiągnąć takiego wyniku.

O.S.T.R. i jego sukces na OLiS

Oto albumy łodzianina, które znalazły się na najnowszym notowaniu OLiS, wraz z zajętymi przez nie miejscami.

  • 5. O.S.T.R. – 30 minut z życia – sto procent freestyle
  • 35. O.S.T.R. Tabasko
  • 38. O.S.T.R. Życie po śmierci
  • 40. O.S.T.R. Podróż zwana życiem
  • 41. O.S.T.R. Masz to jak w banku
  • 42. O.S.T.R. Tylko dla dorosłych
  • 49. O.S.T.R. 7
  • 50. O.S.T.R. Jazz w wolnych chwilach

O.S.T.R. pobił tym samym ogólnopolski rekord. Stał się pierwszym polskim artystą, nie tylko spośród raperów, z aż tak znaczną ilością płyt w jednym zestawieniu. Gratulacje!

Historyczny koncert Ostrego

W obecnym roku twórca świętuje okrągłe dwudziestolecie swojej działalności na scenie. Z tej okazji wyprawił wielki koncert, na którym oprócz niego pojawił się szereg postaci ze świata hip-hopu, w tym m.in. Tede czy Kali. W naszym na bieżąco aktualizowanym artykule mogliście poczytać o stopniowo odsłanianych kartach co do szczegółów wydarzenia – artysta sukcesywnie ogłaszał kolejnych gości na swoim evencie. Wreszcie odliczanie dobiegło końca – 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbyło się szumnie zapowiadane wydarzenie. Jak finalnie wypadło? O tym możecie się przekonać, czytając naszą relację lub sprawdzając fotorelację. Warto nadmienić, że wspomniany łódzki koncert był otwarciem specjalnej trasy koncertowej o nazwie 120 minut z życia, w ramach której artysta celebruje swój sceniczny jubileusz. Wystąpi m.in. w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Bilety na wszystkie z tych przystanków znajdziecie w serwisie Biletomat.pl. Wejściówki wyprzedają się w zawrotnym tempie, radzimy więc nie zwlekać z zakupem!

120 minut z życia! O.S.T.R. + goście - Atlas Arena, Łódź
fot. Kamil Rosiak

Rozmowa z Ostrym

Choć łodzianin należy do tych artystów, którzy wywiadów udzielają z rzadka, to jednak zgodził się porozmawiać z Krzysztofem Nowakiem na łamach Rytmy.pl. Raper i dziennikarz rozmawiali m.in. o muzyce, którą O.S.T.R. tworzy, a nie wydaje, jego podejściu do nowej fali rapu oraz o współpracach reklamowych. Z całością tekstu zapoznacie się w tym miejscu.

Aż osiem albumów Ostrego znalazło się w jednym notowaniu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Jeszcze żadnemu polskiemu artyście nie udało się osiągnąć takiego wyniku. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla O.S.T.R. i jego sukces na […]

O.S.T.R. | 120 MINUT Z ŻYCIA T.O.U.R. | WARSZAWA

Biletomat.pl
109  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →