kadr z teledysku

O.S.T.R. świętuje 20-lecie działalności artystycznej. Wraz z nim m.in. Tede i Paluch [Aktualizacja]


11 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już w kwietniu O.S.T.R. wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie z okazji dwudziestolecia działalności artystycznej. Obok łódzkiej legendy zaprezentują się również goście, a wśród nich choćby Tede i Paluch.

O.S.T.R. i 120 minut z życia – gdzie kupić bilety?

W sobotę 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie przy ul. Bandurskiego 7 odbędzie się jubileuszowe wydarzenie O.S.T.R.-a zatytułowane 120 minut z życia. Bilety na wydarzenie O.S.T.R. 120 minut z życia 9 kwietnia 2022 w łódzkiej Atlas Arenie znajdziecie na Biletomat.pl. Wejściówki pogrupowano na cztery kategorie: I, II, III oraz płytę podzieloną na dwie pule. Pierwsza z nich już została wyprzedana. Nie zwlekajcie z zakupem!

Otwarcie bramek zaplanowano na 19:00, a start imprezy godzinę później. Cały czas odsłaniane są kolejne karty, m.in. kto wystąpi obok Ostrowskiego. Jak podają organizatorzy, uczestnicy eventu poznają również piosenki z każdego albumu artysty, jednak set również będzie odsłaniany stopniowo.

Przeczytaj także: Album Masz to jak w banku skończył 20 lat. Porozmawialiśmy o nim z Ostrym

Jaki utwór O.S.T.R. najbardziej chciałbyś usłyszeć na żywo? Jesteśmy przekonani, że usłyszysz go 9 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie podczas wyjątkowego, przekrojowego koncertu O.S.T.R. z okazji XX-lecia działalności artystycznej! Będzie to jedyny koncert, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Obecność obowiązkowa!

– przekonują.
o.s.t.r. 120 minut z życia atlas arena łódź
fot. materiały promocyjne

O.S.T.R. 120 minut z życia – kto wystąpi obok łodzianina?

Do tej pory Asfalt Records przedstawiło sześciu artystów, którzy pojawią się podczas jubileuszu Ostrego. Pierwszym z występujących okazał się Tede, z którym niegdyś O.S.T.R. miał pracować nad albumem TEOS. Ostrowski niedawno wziął udział w imprezie Granieckiego, podczas której celebrowano dwudziestolecie płyty S.P.O.R.T. w Katowicach.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu na 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

TEDE gościem na koncercie 120 minut z życia
TEDE gościem na koncercie 120 minut z życia

O.S.T.R. feat. Tede – Ziom za ziomem

Tydzień po ogłoszeniu Tedego organizatorzy odsłonili kolejne nazwisko obecne podczas 120 minut z życia. W Atlas Arenie pojawi się również Hades, z którym Ostrowski nagrał dwie części HAOS-u. Jak informuje oficjalna notka, raperzy wykonają kilka utworów z pierwszej i drugiej odsłony projektu.

Zobacz: Hades przerywa milczenie! Raper powraca po prawie 3 latach ciszy

hades o.s.t.r. 120 minut z życia
fot. materiały promocyjne

O.S.T.R. x Hades feat. Jordanów – Stary Nowy Jork

Oprócz Hadesa i Tedego jubileusz O.S.T.R.-a będzie świętować również Grubson. Muzyk spotkał się z Ostrym przy okazji występu u szczecińskiej grupy PMM w utworze Wstawaj. Jest wysoce prawdopodobne, że właśnie ta piosenka wybrzmi jako jedna z wielu podczas 120 minut z życia.

Zobacz: Grubson i DJ Eprom świętują 100. rocznicę Powstań Śląskich utworem Śląski Rejwach

grubson 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

PMM feat. Grubson, O.S.T.R. – Wstawaj

Kolejnym z gości podczas 120 minut z życia będzie Green. Raper jest wieloletnim współpracownikiem Ostrego, z którym niejednokrotnie występował. Wśród najpopularniejszych kawałków znajdują się choćby remix Rap na osiedlu z pierwszego HAOS-u, gdzie wystąpili również Rakraczej, Zorak, Sughar oraz Kas, a także Monochrom z albumu Instrukcja Obsługi Świrów.

Zobacz: O.S.T.R. będzie świętować 20-lecie działalności artystycznej podczas specjalnego koncertu [Aktualizacja]

green 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

O.S.T.R. x Hades feat. Rakraczej, Kas, Zorak, Green, Sughar – Rap na osiedlu

Fani śledzący karierę Sariusa od początku wiedzą, jak istotną postacią jest dla szefa ANTIHYPE O.S.T.R., który rozpoczął promocję częstochowskiego rapera. Artyści współpracowali ze sobą nie tylko jako rapowy duet, ale przede wszystkim na zasadach raper-producent. W taki sposób powstały m.in. Cudze listy czy Tak bardzo ja z gościnnym udziałem Rasa. Na albumie Daleko jeszcze? Sarius spotkał się również z Greenem na bicie Ostrego w kawałku Mistrzowie upadli.

Zobacz: Mery Spolsky i Sarius zupełnie niespodziewanie wydają wspólny singiel Testy

sarius 120 minut z życia
fot. materiały promocyjne

Sarius feat. Green – Mistrzowie upadli

Ostatnim z dotychczasowych ogłoszonych gości jest Paluch. Poznański raper w tym roku świętuje osiemnaście lat, odkąd wydał swój debiutancki materiał. Podobnie jak Grubson Paluszak również może pochwalić się jednym wspólnym kawałkiem z O.S.T.R.-em. Szef Biura Ochrony Rapu zaprosił łodzianina na swój szósty album, zatytułowany NIEBO. Ostry wystąpił w singlu Nie mam wyrzutów sumienia nie tylko jako raper, ale również producent. Utwór nigdy nie doczekał się teledysku, a mimo to zebrał blisko dwa miliony obejrzeń na YouTube.

Zobacz: Paluch zakłada Buty z betonu w nowym klipie. Album w przyszłym roku

paluch 120 minut z życia
fot. materiały promocyjne

Paluch feat. O.S.T.R. – Nie mam wyrzutów sumienia

To jednak nie koniec ogłoszeń. Obok Ostrego wystąpi także duet Afront, czyli Jasiek Wyga i Kasina. Wspomniana trójka wielokrotnie współpracowała ze sobą zarówno przy projektach Afrontów, jak O.S.T.R.-a. Wśród wielu wspólnych dzieł można wyróżnić Amerykański sen, czy Vlade Divac duetu z centralnej Polski. Raperzy wystąpili obok siebie także w łódzkim cypherze Obiecana ziemia Familii HP. Obok Ostrego, Wygi, Kasiny i gospodarzy wystąpił również Zeus.

Familia HP feat. O.S.T.R., Afront, Zeus – Obiecana ziemia

afront 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

Obok łódzkiej legendy wystąpi także Zorak – beatboxer oraz raper, z którym Ostry współtworzył zespół Tabasko. W 2008 roku łodzianin zdobył tytuł Mistrza Polski podczas WBW Beatbox Battle. W kwietniu 2012 roku nakładem Asfalt Records ukazał się krążek Ostatnia szansa tego rapu wcześniej wspomnianej formacji. To jednak nie koniec wspólnych rzeczy reprezentantów Łodzi, tak że organizatorzy imprezy nie zdradzają, co artyści przedstawią na scenie.

Tabasko – Wychowani w Polsce

zorak 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

Kolejnym z ogłoszonych gości okazał się DJ Haem, wieloletni, według organizatorów również najbliższy, współpracownik Ostrego. Dodatkowo Haem jest pełni funkcję dyrektora artystycznego całego wydarzenia.

dj haem 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

Na łódzkiej scenie pojawi się również inny wieloletni kompan O.S.T.R.-a. Obok łodzianina wystąpi Kochan, członek zespołu Tabasko oraz hypeman głównego zainteresowanego.

kochan 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

To jednak nie koniec ogłoszeń z gościnnymi nazwiskami! W Atlas Arenie pojawi się także Kali. Szef Ganja Mafii spotkał się z Ostrym na drodze artystycznej choćby przy Poza Światem oraz Paranormalnym. Organizatorzy, podobnie jak w innych przypadkach, nie zdradzili, którego utworu możemy się spodziewać.

kali 120 minut z życia
fot. materiały prasowe

Już w kwietniu O.S.T.R. wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie z okazji dwudziestolecia działalności artystycznej. Obok łódzkiej legendy zaprezentują się również goście, a wśród nich choćby Tede i Paluch. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →