materiały prasowe

Feno oraz Sarius z ANTIHYPE’u ze wspólnym singlem


28 października 2021

Podziel się newsem:

Na platformie Spotify pojawił się dziś singiel o tytule Części, pod którym podpisują się Feno oraz Sarius z ANTIHYPE, labelu należącego do tego drugiego. Sprawdź szczegóły.

Feno i Sarius w duecie

To pierwsza taka wspólna kooperacja Feno oraz Sariusa. Tegoroczny Młody Wilk, Feno, jest pod skrzydłami częstochowianina od czterech miesięcy, kiedy to na kanale ANTIHYPE ukazał się singiel Gesty, który zapowiada jego następny krążek.

Feno – Gesty (prod. Ramzes)

Z Feno złapaliśmy klimat już jakieś 3 lata temu przy okazji koncertu w Tarnowie i tak jak ktoś tu wspominał – od razu złapaliśmy vibe, bo lubimy Mansona i mamy podobne zajawki, jak i chyba wyczucie stylistyki. Generalnie obczajcie Gesty. Nie mogę się pozbyć tego refrenu z bani, a to dopiero początek, jeśli pytacie o jakieś collabo.

– pisał wówczas Sarius na swojej grupie facebookowej

Przeczytaj także: Sarius prezentuje singiel „Analog” i rozpoczyna sprzedaż winyli

Feno Sarius ANTIHYPE singiel
Feno, źródło: Instagram

I stało się! Doczekaliśmy się kolaboracji. Dostaliśmy emocjonalny singiel na indie-rockowym podkładzie wyprodukowanym przez HVZX, który jest o tyle ciekawy, że Feno i Sarius więcej na nim śpiewają niż rapują. To już kolejna w tym roku gościnka założyciela labelu ANTIHYPE – niedawno mieliśmy szansę usłyszeć go u Sokoła w numerze Cześć. Feno natomiast ostatnio wsparł mniej znanego debiutanta, Wojtka Geniusza, w singlu pt. Wampir. Czy wspólny numer dwóch przedstawicieli ANTIHYPE to zapowiedź kolaboracyjnego wydawnictwa? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy taką nadzieję! Raperzy razem wypadli świetnie.

Na platformie Spotify pojawił się dziś singiel o tytule Części, pod którym podpisują się Feno oraz Sarius z ANTIHYPE, labelu należącego do tego drugiego. Sprawdź szczegóły. Feno i Sarius w duecie To pierwsza taka wspólna kooperacja Feno oraz Sariusa. Tegoroczny Młody Wilk, Feno, jest pod skrzydłami częstochowianina od czterech miesięcy, kiedy to na kanale ANTIHYPE […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →