Sarius prezentuje singiel „Analog” i rozpoczyna sprzedaż winyli


14 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Na stronę wytwórni Antihype trafiły wydania winylowe trzech wydawnictw Sariusa. Sprzedaż promuje singiel Analog.

Sarius na winylu

Do sprzedaży trafiły niedostępne wcześniej winyle albumów Antihype, Wszystko co złe i Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Wszystkie są wciąż dostępne w sklepie internetowym wytwórni Antihype. Jak czytamy w informacji prasowej:

“Analog” to kolejna współpraca Sariusa i duetu HVZX, która została zarejestrowana podczas sesji nagraniowych do płyty “ANTIHYPE 2”, a ostatecznie nie znalazła się na tym krążku. Artyści zdecydowali się zobrazować i udostępnić ten teledysk w sieci z okazji rozpoczęcia sprzedaży winyli poprzednich platynowych albumów Sariusa. Kolekcjonerskie wydania “ANTIHYPE”, “Wszystko co złe” i “Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” znajdziecie na stronie https://antihype.pl.

Informacja prasowa

Sarius – Analog (prod. HVZX)

Sukces sprzedażowy

Obecnie Sarius jest w trakcie trasy koncertowej promującej jego tegoroczne wydawnictwo Antihype 2. Zadebiutował z nim na 2 miejscu w zestawieniu OLiS, co sugeruje w przyszłości kolejny sukces sprzedażowy. Trzy wcześniejsze albumy artysty (Antihype, Wszystko co złe i Pierwszy Dzień Po Końcu Świata) pokryły się platyną.  

Sarius – Antihype 2

Na stronę wytwórni Antihype trafiły wydania winylowe trzech wydawnictw Sariusa. Sprzedaż promuje singiel Analog. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Sarius na winylu Do sprzedaży trafiły niedostępne wcześniej […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →