Sarius prezentuje singiel „Analog” i rozpoczyna sprzedaż winyli


14 października 2021

Podziel się newsem:

Na stronę wytwórni Antihype trafiły wydania winylowe trzech wydawnictw Sariusa. Sprzedaż promuje singiel Analog.

Sarius na winylu

Do sprzedaży trafiły niedostępne wcześniej winyle albumów Antihype, Wszystko co złe i Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Wszystkie są wciąż dostępne w sklepie internetowym wytwórni Antihype. Jak czytamy w informacji prasowej:

„Analog” to kolejna współpraca Sariusa i duetu HVZX, która została zarejestrowana podczas sesji nagraniowych do płyty „ANTIHYPE 2”, a ostatecznie nie znalazła się na tym krążku. Artyści zdecydowali się zobrazować i udostępnić ten teledysk w sieci z okazji rozpoczęcia sprzedaży winyli poprzednich platynowych albumów Sariusa. Kolekcjonerskie wydania „ANTIHYPE”, „Wszystko co złe” i „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” znajdziecie na stronie https://antihype.pl.

Informacja prasowa

Sarius – Analog (prod. HVZX)

Sukces sprzedażowy

Obecnie Sarius jest w trakcie trasy koncertowej promującej jego tegoroczne wydawnictwo Antihype 2. Zadebiutował z nim na 2 miejscu w zestawieniu OLiS, co sugeruje w przyszłości kolejny sukces sprzedażowy. Trzy wcześniejsze albumy artysty (Antihype, Wszystko co złe i Pierwszy Dzień Po Końcu Świata) pokryły się platyną.  

Sarius – Antihype 2

Na stronę wytwórni Antihype trafiły wydania winylowe trzech wydawnictw Sariusa. Sprzedaż promuje singiel Analog. Sarius na winylu Do sprzedaży trafiły niedostępne wcześniej winyle albumów Antihype, Wszystko co złe i Pierwszy Dzień Po Końcu Świata. Wszystkie są wciąż dostępne w sklepie internetowym wytwórni Antihype. Jak czytamy w informacji prasowej: „Analog” to kolejna współpraca Sariusa i duetu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →