Mery Spolsky i Sarius zupełnie niespodziewanie wydają wspólny singiel „Testy”


07 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Mery Spolsky to kolejna artystka, która śpiewa na nowym albumie Sariusa – Antihype 2. Ich wspólny, zaskakujący kawałek Testy już jest. Sprawdźcie!

Sarius i Mery Spolsky testują. Sprawdźcie ich wspólny numer!

Niespodzianka! Zupełnie bez żadnej zapowiedzi, Sarius podzielił się właśnie kolejnym singlem, zapowiadającym jego nadchodzący album Antihype 2. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, że wybór rapera padł na kawałek z Mery Spolsky. Ich wspólne kolabo, efektem którego jest kawałek Testy, to pierwsze takie, eksperymentalne połączenie damsko-męskie w szeregach Antihype.

Sarius Mery Spolsky Testy
Sarius i Mery Spolsky

Wspólny kawałek Sariusa i Mery Spolsky, za którego warstwę muzyczną odpowiada Nocny, to z pewnością jedna z najciekawszych współprac tego roku. Utwór balansuje na granicy hip-hopu i popu, przez co nie tylko zgrabnie i nienachalnie połączył stylistyki obu artystów, ale równocześnie spokojnie może pretendować do hitu tego lata. Przekonajcie się sami!

Premierze singla Testy towarzyszy również zwariowany, kolorowy teledysk, utrzymany w nieco kiczowatej stylistyce lat 90. Klip, będący dziełem ekipy AG Studio, idealnie współgra z warstwą muzyczną, jak i tekstem kawałka, w którym artyści rozliczają się ze swoimi niepowodzeniami z przeszłości.

Sarius feat. Mery Spolsky – Testy, zobacz teledysk!

Antihype 2 – premiera nowej płyty Sariusa już za chwilę

Premiera nowego albumu Sariusa Antihype 2, nadchodzi coraz większymi krokami. Siódmy krążek rapera ujrzy światło dzienne już 18 czerwca. Do tej pory promują go single Biały Lew, Zapomnij o mnie z gościnną zwrotką Szpaka, Ogień w żyłach z udziałem Baranovskiego oraz ostatni, Uparty i wściekły, gdzie słyszymy również Waldemara Kastę. Więcej informacji o płycie przeczytacie tutaj, a preorder krążka wciąż jest dostępny na stronie antihype.pl. Nie przegapcie!

Sarius Biały Lew Antihype 2
Sarius – „Antihype 2”, okładka albumu

Sarius i jego koncertowe lato – bilety

Na swoim Facebooku Sarius zapowiedział, że kawałkiem Testy odpali niejeden festiwal w tym sezonie. Przekonajcie się o tym na własnej skórze! Już wkrótce raper wystąpi na koncertach w Kołobrzegu i Koszalinie w ramach Miejskiego Hip-Hop Festivalu. Wejściówki na wydarzenie możecie nabyć na stronie Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Mery Spolsky to kolejna artystka, która śpiewa na nowym albumie Sariusa – Antihype 2. Ich wspólny, zaskakujący kawałek Testy już jest. Sprawdźcie! Sarius i Mery Spolsky testują. Sprawdźcie ich wspólny numer! Niespodzianka! Zupełnie bez żadnej zapowiedzi, Sarius podzielił się właśnie kolejnym singlem, zapowiadającym jego nadchodzący album Antihype 2. Jeszcze większym zaskoczeniem jest fakt, że wybór […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Sarius | Miejski Hip Hop Festiwal 2020

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →