esceh i Szpaku serwują „MOËT” i lądują na Karcie na czasie


11 marca 2021

Podziel się newsem:

GUGU przedstawia nowego podopiecznego! Jest nim esceh, który dołączenie do labelu świętuje premierowym singlem i klipem z udziałem Szpaka.

MOËT na przywitanie

esceh z okazji wstąpienia w szeregi GUGU, zafundował słuchaczom utwór MOËT. Do premierowego singla i teledysku, zaproszenie przyjął założyciel utrzymanej w charakterystycznych, różowych barwach wytwórni, Szpaku. Z pewnością jego obecność spotęguje popularność numeru MOËT, po trzech dniach od premiery zaliczającego szóste miejsce na Karcie na czasie. Twórcami beatu premierowego numeru esceha jest duet Lucassi & Kubi Producent. Stroną wizualną singla MOËT zajęli się Pan Filmowiec, Przemula i WILKUS. Na zdrowie!

esceh i Szpaku serwują „MOËT” i lądują na Karcie na czasie
Facebook/esceh

Co natomiast tyczy się samego już premierowego singla esceha. Obecność w nim Szpaka i samo już zaprezentowanie na kanale GUGU, klarownie tłumaczy, co właśnie zostało nam zaserwowane. MOËT zawiera, co można było przypuszczać, wysokie stężenie autotune’a i charakterystyczne, wysokie wykrzykiwanie nacechowanych emocjami linijek. esceh wchodzi z impetem i uwagę fanów takiego podejścia do rapu, już zapewne sobie zagwarantował.

esceh feat. Szpaku – MOËT

MOËT jest pierwszym singlem, który esceh nagrał dla wytwórni GUGU. Jest to też pierwszy numer z nadchodzącego albumu nowego podopiecznego Szpaka. O samym materiale, który obecnie realizuje esceh, na ten moment, nie ujawniono żadnych informacji.

esceh nie jest jedyny

Autor singla MOËT nie jest jedynym świeżym zawodnikiem w szeregach ekipy GUGU. Oprócz esceha w ostatnim czasie zaanonsowano także Karwana oraz dwóch tegorocznych Młodych Wilków Popkillera, rip scotty’ego oraz Chivasa.

Rip Scotty & Leeo ft. Szpaku – Borderline

Pierwszy i zobrazowany klipem z nowej płyty Esceha wypuszczono z okazji przyjęcia rapera do wytwórni GUGU.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →