Kubi Producent z własnym muralem w Warszawie

Podziel się newsem:

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Promuje on solową płytę Kubiego Producenta +18.

Kubi Producent – interaktywny mural

Na ulicy Waryńskiego, tuż obok stacji Metro Politechnika można już podziwiać, a przede wszystkim skanować pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Mural promuje solową płytę Kubiego Producenta +18, która ukazała się 14 czerwca.

Cały myk polega na tym, że po zeskanowaniu, gdy mural stanie się interaktywny w okienku telefonu, można „rozebrać go” na czynniki pierwsze, a następnie rozbić ścianę, na której został namalowany.

Za ścianą kryje się inna rzeczywistość, niczym Druga Strona z serialu Stranger Things ;) Do wywołania animacji niezbędna jest jednak aplikacja ZAPPAR.

mural Kubiego Producenta w Warszawie

Kubi Producent +18

Mural promuje długo wyczekiwany solowy album Kubiego Producenta. Płyta zatytułowana +18 swoją premierę miała 14 czerwca. Całość płyty jest bardzo intensywna, ale i wyważona. Dominują w niej wyraziste trapowe perkusje, cloudowe wokale oraz ambientowe akcenty.

Utwory są doskonale zaaranżowane, a produkcje zaskakujące i dopracowane. Partie wokalne są zróżnicowane ze względu na liczbę gości, którzy prezentują się znakomicie na podkładach Kubiego Producenta.

Album promują single: Superman w kolaboracji z Żabsonem i Young Multi , Bad Boy z Beteo, ReTo, Siles , Lifestyle w składzie: Malik Montana, Borixon i Białas, Malboro z White 2115 oraz 9 żyć z Otsochodzi, schafterem i PlanBe.

Kubi Producent – 9 Żyć ft. Otsochodzi, schafter, PlanBe – posłuchaj

Kubi Producent – bilety na koncert

Już w najbliższą sobotę, 29 czerwca, odbędzie się premierowy koncert, promujący płytę. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Promuje on solową płytę Kubiego Producenta +18. Kubi Producent – interaktywny mural Na ulicy Waryńskiego, tuż obok stacji Metro Politechnika można już podziwiać, a przede wszystkim skanować pierwszy w Polsce muzyczny mural wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość. Mural promuje solową płytę Kubiego Producenta +18, która ukazała […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →