Polaroid Stranger Things – przygotuj się na 4 lipca!


13 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiera trzeciego sezonu Stranger Things zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim czasie pojawia się wiele różnych gadżetów związanych z tą produkcją. Tym razem jest to kolekcjonerski, limitowany aparat Polaroid.

Wiemy, że są tutaj fani Stranger Things. Wiemy też, że wszyscy nie mogą już doczekać się 4 lipca, czyli premiery trzeciego sezonu tego serialu. Dlatego pokazujemy Wam super fotograficzną zabawkę, która pozwoli dotrwać do długo wyczekiwanej daty. Powstał aparat Polaroid One STEP 2 dedykowany dla fanów popularnego serialu.

Polaroid Stranger Things Upside Down

Aparat Polaroid Originals OneStep 2 Stranger Things

Ale co to za dziwny przekręcony model Polaroida? Cóż, nie byłoby aparatu Stranger Things bez dotyku Upside Down. Dosłownie, w tym przypadku. Ten aparat jest zrobiony do góry nogami. Spokojnie… działa tak samo jak zwykły Polaroid OneStep, wygląda po prostu cool. I jest znacznie lepiej przygotowany do dokumentowania ciemnego świata pod Hawkinsem.

Producent o aparacie:

Każda 8-zdjęciowa paczka filmu będzie zawierała różnorodne grafiki, które przeniosą Cię z powrotem do roku 1985 w Hawkins, odkrywając Scoops Ahoy w nowym centrum handlowym Starcourt Mall i wracając do migających świateł salonu Joyce Byer.

Polaroid Stranger Things premiera 3 sezonu 4 lipca

Aparat Polaroid Originals OneStep 2 Stranger Things oraz film w limitowanej edycji są już dostępne w sprzedaży, w cenach 599 PLN(aparat) i 79,90 PLN (wkład natychmiastowy zawierający 8 zdjęć).

Zobaczcie także zestaw klocków LEGO inspirowany serialem Stranger Things.Polaroid Stranger Things wkład natychmiastowy 8 zdjęć

Zobaczcie zwiastun, soundtrack i nazwy odcinków 3 sezonu Stranger Things.

 

 

Premiera trzeciego sezonu Stranger Things zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim czasie pojawia się wiele różnych gadżetów związanych z tą produkcją. Tym razem jest to kolekcjonerski, limitowany aparat Polaroid. Wiemy, że są tutaj fani Stranger Things. Wiemy też, że wszyscy nie mogą już doczekać się 4 lipca, czyli premiery trzeciego sezonu tego serialu. Dlatego pokazujemy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także