Powstał zestaw klocków LEGO dla fanów Stranger Things

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji zbliżającej się premiery trzeciego sezonu serialu Stranger Things LEGO przygotowało specjalny zestaw klocków inspirowany produkcją Netflixa. 

Nie od dziś wiadomo, że klockami LEGO bawią się nie tylko dzieci, ale i dorośli. I to chyba bardziej dla tych drugich powstała najnowsza kolekcja. “The Upside Down” to zestaw specjalnie dla fanów serialu Stanger Things i jak dla nas, jest to sztos!

Nowa kolekcja będzie się składać z 2287 elementów. Będzie można z nich złożyć dom Byers’ów, oraz jego drugą stronę czyli “upside down”. Na zestaw będzie się składać całe wyposażenie domu, oraz 8 figurek głównych postaci serialu. Twórcy zadbali o detale, widzimy na przykład Jedenastkę z gofrem w ręku ;)

LEGO wypuściło świetną zapowiedź zestawu, w formie reklamy charakterystycznej dla amerykańskiej telewizji w latach 80.

Zestaw klocków będzie dostępny w sprzedaży od 1 czerwca, jednak jego cena jest dość zatrważająca. Nowa kolekcja kosztować będzie aż 200 dolarów, ale dla prawdziwych fanów to raczej nie będzie problem.

Premiera trzeciego sezonu Stranger Things będzie miała miejsce 4 lipca, czyli w amerykańskie Święto Niepodległości. Kliknij tutaj, żeby obejrzeć oficjalny zwiastun.

Z okazji zbliżającej się premiery trzeciego sezonu serialu Stranger Things LEGO przygotowało specjalny zestaw klocków inspirowany produkcją Netflixa.  Nie od dziś wiadomo, że klockami LEGO bawią się nie tylko dzieci, ale i dorośli. I to chyba bardziej dla tych drugich powstała najnowsza kolekcja. “The Upside Down” to zestaw specjalnie dla fanów serialu Stanger Things i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →