fot. Netflix

Chcesz mieszkać u Vecny? Upiorny dom ze „Stranger Things” akurat jest na sprzedaż


10 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dom rodziny Creelów ze Stranger Things może być twój. Wystarczy, że masz wolne kilka milionów złotych.

Dom Vecny wystawiony na sprzedaż

Jak donosi serwis Comicbook, fani Stranger Things mają nietypową okazję, by zamieszkać w domu jednego z bohaterów. Dom rodziny Creelów, w którym wychował się Vecna znany z czwartego sezonu, wystawiono na sprzedaż.

Zobacz: Maya Hawke, Robin ze Stranger Things, uważa, że zbyt wielu bohaterów serialu wciąż żyje

Budynek mieści się w miejscowości Rome w stanie Georgia. Tę 140-letnią posiadłość wybudował pułkownik Hamilton Yancey wraz z Florence Julią Peterson Yancey w 1882 roku. Składa się na nią aż siedem łazienek i tyle samo pokojów, które łącznie zajmują pięćset pięćdziesiąt siedem metrów kwadratowych. Nie jest to jednak oferta dla wszystkich. Dom wyceniono na półtora miliona dolarów. Według dzisiejszego kursu to niemal siedem milionów i sto tysięcy złotych.

Przez ponad 140 lat pałacowa rezydencja w East Rome Historic District – z wyszukaną wiktoriańską architekturą w stylu Second Empire i charakterystycznym mansardowym dachem – witała przechodniów w pobliskim Downtown Rome. Wejście do domu przez foyer z inkrustowanego drewna jest niezapomnianym przeżyciem. Rozpoznasz wiele z tego, co zostało przedstawione w czwartym sezonie serialu [Stranger Things – przyp. red.], w tym: majestatyczną formalną jadalnię, gdzie telekineza nie jest już praktykowana podczas posiłków; przylegający salon, idealny do gry w Dungeons and Dragons; oraz salon idealny do organizowania spotkań Hellfire Club

– czytamy w opisie nieruchomości.
stranger things dom vecny
fot. Toles, Temple & Wright, INC. Real Estate

Finał hitu Netflixa nadchodzi

W maju tego roku na Netflixie ukazał się czwarty sezon popularnej serii. Bracia Duffer potwierdzili, że kolejna odsłona będzie jednocześnie ostatnią, jednak jeszcze nikt nie podał konkretnej daty premiery. Pewne jest, że prace trwają, ponieważ na początku tego tygodnia twórcy podzielili się tytułem pierwszego epizodu, czyli Chapter One: The Crawl. Fani serialu prędko zaczęli doszukiwać się w tym powrotu Eddiego, ale pogłoski oczywiście nie zostały skomentowane.

Dom rodziny Creelów ze Stranger Things może być twój. Wystarczy, że masz wolne kilka milionów złotych. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dom Vecny wystawiony na sprzedaż […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →