fot. Netflix

„Stranger Things” – serial zapomniał o… urodzinach głównego bohatera


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Bracia Duffer przeprosili fanów produkcji Stranger Things. Reżyserowie zapomnieli bowiem o urodzinach jednego z bohaterów.

W 2. sezonie serialu Stranger Things w jednej ze scen z udziałem Joyce Byers (Winona Ryder) poznaliśmy datę urodzin Willa (Noah Schnapp). Przypadały one na datę 22 marca.

Data ta pojawiła się ponownie w 4. sezonie serialu, ale jak się jednak okazało – nikt nie pamiętał o tym jakże ważnym dla Willa święcie. Ba, nawet on sam nie wspomniał o nich ani razu. Wpadkę skomentowali Bracia Duffer, odpowiedzialni za produkcję serialu.

Przeczytaj także: Kate Bush dzięki „Stranger Things” przeżywa swoją drugą młodość

Stranger Things
fot. Netflix

Twórcy zapytani na łamach Variety o pominięte urodziny Willa, nie kryli zaskoczenia. Usłyszawszy pytanie, Ross Duffer zapytał brata, jak chce na to odpowiedzieć.

Szczerą odpowiedzią jest, że podobnie jak najwyraźniej bohaterowie w serialu, my także zapomnieliśmy o jego urodzinach. Więc teraz jest dylemat, czy dostosujemy urodziny Willa, czy pozwolimy, by to było naprawdę smutne wydarzenie.

Mój Boże, Jenny [Maas, dziennikarka Variety], prawie nie chcę, żebyś to pisała, ponieważ wpadniemy w kłopoty z fanami przez to, że zapomnieliśmy o jego urodzinach. Napisałem tę datę sześć lat temu!

– przyznali bracia.

Co więc stanie się z urodzinami Willa?

Ross Duffer dodał więc, że nie pozostaje im nic innego, jak przypisanie Willowi nowej daty.

Już teraz myślimy o nowej dacie urodzin, to będzie 22 maja, ponieważ „maj” może pasować do ruchu ust Winony [w 2. sezonie, gdy podaje ona datę urodzenia Willa]. Więc to będzie sytuacja w stylu George’a Lucasa.

Nie możemy pominąć tych urodzin, bo to by oznaczało, że jego mama zapomniała o jego urodzinach! To jest zbyt podłe. To był oczywisty błąd i naprawdę przepraszamy. Przepraszamy fanów.

– dodali Dufferowie.

Matt Duffer przyznał też, że Stranger Things powinno pójść w ślady George’a R.R. Martina i Stephena Kinga, którzy mają specjalne osoby, które pilnują spójności w tworzonych przez nich uniwersach.

Bracia Duffer przeprosili fanów produkcji Stranger Things. Reżyserowie zapomnieli bowiem o urodzinach jednego z bohaterów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex W 2. sezonie serialu Stranger Things w jednej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →