„Stranger Things", kadr z serialu

“Stranger Things” – niektóre odcinki 4. sezonu będą dłuższe niż pełnometrażowe filmy

Obserwuj nas na instagramie:

Już tylko nieco ponad tydzień został do premiery pierwszej części 4. sezonu Stranger Things. Jak zdradził reżyser Shawn Levy, niektóre odcinki będą trwały dłużej niż jego filmy pełnometrażowe.

Szykujcie się na długi seans. Nowe odcinki Stranger Things będą dłuższe niż filmy

Twórcy Stranger Things długo kazali nam czekam na nowe odcinki – 3. sezon miał swoją premierę w 2019 roku. Oczekiwanie już za chwilę dobiegnie końca i wychodzi na to, że możemy spodziewać się długiego seansu. Choć nowy sezon ma mieć łącznie mniej odcinków niż poprzedni, łączny czas jego trwania ma być niemal dwa razy dłuższy. Wcześniej dowiedzieliśmy się już, że finałowy odcinek będzie trwać ponad 2 godziny.

Stranger Things 4 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Reżyser Shawn Levy w wywiadzie dla IGN zdradził, że niektóre epizody będą dłuższe niż pełnometrażowe filmy, które stworzył w ostatnich czasie.

Wypuściłem dwa filmy w czasie, gdy kręciliśmy sezon 4. Mamy wiele odcinków, które są dłuższe niż Free Guy i The Adam Project.

mówi Levy

Jeden z twórców serialu, Ross Duffer, tak tłumaczy długość odcinków.

Naprawdę chcieliśmy dać jak największej liczbie naszych postaci czas, by zabłysnąć i naprawdę popracować nad rozwojem postaci. Rozmawialiśmy o tym, że jest to bardzo odkrywczy sezon, ponieważ jest wiele rzeczy, o których chcemy powiedzieć publiczności i ujawnić je w kontekście Upside Down i tego, co naprawdę dzieje się tutaj w Hawkins.

Czwarty sezon podzielony będzie na dwie części – pięć odcinków pojawi się 27 maja, a cztery kolejne 1 lipca. Wiadomo, że powstanie piąty sezon, który będzie zakończeniem historii dzieciaków z Hawkings.

Sprawdź także: Spekulacje na temat nadchodzącego Stranger Things. Kim jest Vecna?

stranger things 4 sezon
Stranger Things, kadr z serialu

Już tylko nieco ponad tydzień został do premiery pierwszej części 4. sezonu Stranger Things. Jak zdradził reżyser Shawn Levy, niektóre odcinki będą trwały dłużej niż jego filmy pełnometrażowe. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →