fot. Netflix

Spekulacje na temat nadchodzącego „Stranger Things”. Kim jest Vecna?


15 maja 2022

Podziel się newsem:

Już niedługo serial Stranger Things powróci na ekrany. W nowym sezonie pojawi się nowa postać – Vecna – wokół której powstaje cała masa teorii.

Vecna podbije Stranger Things

Nie tak dawno temu ekipa popularnego serialu Netflixa zaprezentowała nam kolejnego potwora, który podbije ekrany zbliżającego się nowego sezonu. Mowa tu o Vecnie, którym według teorii jest Victor Creel.

Stranger Things
fot. Netflix

Serwis Screen Rant sugeruje jednak, że pod kapturem bestii kryje się znany nam bohater. Mowa tu o postaci Billy’ego, który jest ofiarą nowego potwora. Czy ta teoria okaże się prawdą? Tego dowiemy się już 27 maja.

Lista odcinków 4. sezonu

  • S04E01 The Hellfire Club (Klub Ognia Piekielnego)
  • S04E02 Vecna’s Curse (Klątwa Vecny)
  • S04E03 The Monster and the Superhero (Potwór i superbohaterka)
  • S04E04 Dear Billy (Drogi Billy)
  • S04E05 The Nina Project (Projekt Nina)
  • S04E06 The Dive (W głąb)
  • S04E07 The Massacre at Hawkins Lab (Masakra w laboratorium)
  • S04E08 Papa (Tata)
  • S04E09 The Piggyback (Na gapę)

Stranger Things 4 | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

Serial Stranger Things domknie 5. sezon?

Niedawno Netflix potwierdził zamówienie finałowego 5. sezonu serialu. Twórcy produkcji – Matt i Ross Dufferowie zdradzili podczas rozmowy z magazynem SFX, czego możemy oczekiwać.

Nawet razem z piątą odsłoną serialu będzie wrażenie, że to się kończy trochę za wcześnie. Będziemy mieli przeświadczenie, że w baku zostało nam jeszcze dużo paliwa. Myślę jednak, że lepiej jest zakończyć na tym etapie, gdy mamy ochotę na więcej. Dlatego właśnie zakończenie na 5. sezonie wydawało mi się właściwym posunięciem.

– powiedział Matt Duffer

Przeczytaj także: Krakowskie potwory: gdy Tajemnica Sagali spotyka Stranger Things [recenzja]

Już niedługo serial Stranger Things powróci na ekrany. W nowym sezonie pojawi się nowa postać – Vecna – wokół której powstaje cała masa teorii. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →