kadr z serialu „Stranger Things"

Stranger Things” po raz czwarty. Jest zwiastun tego, co nas czeka


12 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Stranger Things z czwartym sezonem to serialowe wydarzenie tego roku. Premiera za pasem, a Netflix właśnie wypuścił pierwszy oficjalny zwiastun swojego hitu.

Stranger Things – to, co najlepsze na koniec

Pierwsza seria serialu wyszła w 2016 roku – jak ten czas szybko leci, co? Sześć lat po premierze nadchodzi w końcu wyczekiwany czwarty sezon, który w streamingu ukaże się już całkiem niedługo. Stranger Things 4 oficjalnie powraca 27 maja.

Możemy wyłącznie domniemywać, co takiego spotka Jedenastkę, Mike’a i resztę bohaterów, lecz producenci bezprecedensowo stawiają na rozmach. W czwartym sezonie każdy z odcinków ma być stanowczo dłuższy od tych z wcześniejszych serii. Trzydzieści pięć minut? To pikuś. Każdy epizod tym razem będzie trwać dobrą godzinę, co ogłosił jeden z producentów wykonawczych serialu, Matt Duffer, w rozmowie z Deadlinem.

Lista odcinków 4. sezonu

S04E01 The Hellfire Club (Klub Ognia Piekielnego)
S04E02 Vecna’s Curse (Klątwa Vecny)
S04E03 The Monster and the Superhero (Potwór i superbohaterka)
S04E04 Dear Billy (Drogi Billy)
S04E05 The Nina Project (Projekt Nina)
S04E06 The Dive (W głąb)
S04E07 The Massacre at Hawkins Lab (Masakra w laboratorium)
S04E08 Papa (Tata)
S04E09 The Piggyback (Na gapę)

Podekscytowani? To jeszcze nie wszystko. Już dziś ukaże się pierwszy oficjalny zwiastun czwartej części Stranger Things, a czas do wyjścia trailera odlicza mechaniczny zegar.

Przeczytaj: Krakowskie potwory: gdy Tajemnica Sagali spotyka Stranger Things [recenzja]

Stranger Things 4 zwiastun premiera
oficjalny plakat Stranger Things 4/ Netflix

Fani już czekają na Stranger Things 4

Zegar skrupulatnie odlicza czas, przy czym zapewnia też delikatne widowisko wizualne. Na ten moment znajduje się jakby pośrodku ulicy, a przestrzeń wokół niego została ogrodzona czarno-żółtą taśmą ostrzegawczą. Dookoła niego przewijają się naukowcy, słychać również odgłosy stworzeń pochodzących z Drugiej Strony. Transmisja live trwa już prawie dwanaście godzin, a jej finał będzie o 16.00 czasu polskiego. Fani już zebrali się w dyskusji, w której wyrażają głównie swoje zniecierpliwione oczekiwanie – zarówno na sam serial, jak i na jego skrawek w postaci zwiastuna.

STRANGER THINGS 4 | TRAILER

Stranger Things z czwartym sezonem to serialowe wydarzenie tego roku. Premiera za pasem, a Netflix właśnie wypuścił pierwszy oficjalny zwiastun swojego hitu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Stranger Things […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →