kadr z serialu „Stranger Things”

Czwarty sezon “Stranger Things” jest prawdopodobnie najdroższą produkcją Netflixa


22 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery pierwszej części czwartego sezonu hitowego serialu Stranger Things. Jak wynika z raportu Wall Street Journal, będzie to najdroższa do tej pory produkcja Netflixa. Sprawdźcie szczegóły.

4. sezon Stranger Things z rekordowym budżetem

Niedawny raport z Wall Street Journal wskazuje, że nadchodzący czwarty sezon Stranger Things jest najdroższym jak dotąd w historii Netflixa. Z przekazanej informacji wynika, że każdy odcinek sezonu ma budżet 30 milionów dolarów, co oznacza znaczny wzrost w porównaniu z wcześniej zgłoszonymi budżetami Stranger Things i innych seriali serwisu streamingowego. Dla porównania trzeci sezon produkcji miał 10 milionów dolarów na odcinek.

Jeśli zgłoszony budżet jest prawidłowy, będą to najdroższe odcinki wyprodukowane do tej pory. Przewyższy on bowiem nawet 15 milionów dolarów dla Gry o Tron i 20-25 milionów dolarów Marvel Studios na odcinek Lokiego i WandaVision.

Sezon czwarty serialu pojawi się w dwóch częściach. Część 1 zostanie wydana 27 maja, a druga 1 lipca.

Stranger Things 4 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Serial Stranger Things zakończy się na 5. sezonie?

Niedawno Netflix potwierdził zamówienie finałowego 5. sezonu serialu. Twórcy produkcji – Matt i Ross Dufferowie zdradzili podczas rozmowy z magazynem SFX, czego możemy oczekiwać.

Nawet razem z piątą odsłoną serialu będzie wrażenie, że to się kończy trochę za wcześnie. Będziemy mieli przeświadczenie, że w baku zostało nam jeszcze dużo paliwa. Myślę jednak, że lepiej jest zakończyć na tym etapie, gdy mamy ochotę na więcej. Dlatego właśnie zakończenie na 5. sezonie wydawało mi się właściwym posunięciem.

– powiedział Matt Duffer

Sprawdź także: Stranger Things powrócą do nas ze spin-offami?

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od premiery pierwszej części czwartego sezonu hitowego serialu Stranger Things. Jak wynika z raportu Wall Street Journal, będzie to najdroższa do tej pory produkcja Netflixa. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →