fot. Netflix

Czy Will ze „Stranger Things” jest gejem? Noah Schnapp dał jednoznaczną odpowiedź


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Po ostatnim sezonie Stranger Things wśród fanów serialu pojawiły się domniemania, że jeden z głównych bohaterów, WIll, jest gejem. W jednym z wywiadów Noah Schnapp, odtwórca roli, dał jednoznaczną odpowiedź.

Noah Schnapp o orientacji seksualnej Willa

W opublikowanej wczoraj rozmowie na łamach Variety Noah Schnapp poruszył kwestię, która wielu fanów Stranger Things nurtowała od premiery czwartego sezonu. Zapytany o orientację seksualną Willa aktor jednoznacznie potwierdził, że jego postać jest homoseksualna i kocha swojego przyjaciela Mike’a.

W tym sezonie to całkiem jasne, że Will coś czuje do Mike’a. Twórcy specjalnie rozciągali to przez tyle sezonów. Nawet w pierwszym sezonie to sugerowali i powoli rozwijali wątek. Myślę, że w czwartym sezonie po prostu grałem tę postać, która kocha swojego najlepszego przyjaciela, ale zmaga się z tym, czy zostanie zaakceptowany, czy nie. Czuje się jak pomyłka, która nie pasuje do reszty

– powiedział.

Zobacz: Bracia Duffer twierdzą, że piąty sezon Stranger Things będzie krótszy niż ostatni

Schnapp wskazał jedną z poszlak, dzięki której uważni fani mogli już wcześniej zauważyć, że Will jest gejem. Aktor twierdzi, że nastolatek jako jedyny nie potrafił odnaleźć dla siebie miejsca wśród reszty. W latach osiemdziesiątych, a w tym czasie osadzono fabułę, osoby homoseksualne były piętnowane. Między innymi z tego powodu zarówno Will, jak i Robin mają opory przed coming outem.

Wszyscy jego przyjaciele mają dziewczyny i wszyscy pasują do swoich klubów. Will nigdy tak naprawdę nie znalazł miejsca, w którym mógłby się odnaleźć. Myślę, że właśnie dlatego tak wiele osób podchodzi do mnie i mówi, że uwielbiają Willa i tak bardzo się z nim identyfikują, bo to tak prawdziwa postać.

stranger things netflix will
fot. Netflix

Aktor zapewnia jednak, że jego postać otworzy się przed przyjaciółmi. Will ma odegrać również bardzo istotną rolę w sezonie finałowym.

[Bracia Duffer – przyp. red.] wciąż dochodzą do tego, jaki mają cel końcowy. Jest tyle różnych spraw, którymi muszą się zająć. Oczywiście mamy nadzieję na scenę coming outu, ale również chcę zobaczyć, jak odnoszą się do więzi z Łowcą Umysłów i jak to wpisze się do świata. Zawsze zastanawiałem się też, czemu Will był pierwszą ofiarą. Jestem podekscytowany tym, co się stanie

– dodał.

Po ostatnim sezonie Stranger Things wśród fanów serialu pojawiły się domniemania, że jeden z głównych bohaterów, WIll, jest gejem. W jednym z wywiadów Noah Schnapp, odtwórca roli, dał jednoznaczną odpowiedź. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →