kadr z serialu „Stranger Things"

Piosenka Metalliki w „Stranger Things”. Co o tym myślą sami muzycy?

Podziel się newsem:

W finałowym odcinku czwartego sezonu Stranger Things możemy usłyszeć kawałek Metalliki w wykonaniu jednego z bohaterów – Eddiego Munsona. Czy zespołowi spodobała się ta scena?

W finałowym epizodzie zatytułowanym The Piggyback Eddie Munson (grany przez Josepha Quinna) gra gitarową solówkę na dachu, aby odwrócić uwagę hordy demonicznych nietoperzy chroniących miejsce, w którym znajduje się główny złoczyńca – Vecna (w tej roli Jamie Campbell Bower).

Sprawdź także: Bracia Duffer twierdzą, że 5. sezon Stranger Things będzie krótszy 

Wykorzystany w tej scenie utwór to Master od Puppets z repertuaru Metalliki, wydany w 1986 roku.

Stranger Things 4 | Eddie Munson’s Upside Down Guitar Scene

Metallica w Stranger Things – co o tym myślą sami muzycy?

We wtorek Metallica udostępniła post na Instagramie, chwaląc twórców serialu, braci Duffer.

Sposób, w jaki bracia Duffer włączali muzykę do Stranger Things, zawsze był na najwyższym poziomie, więc byliśmy podekscytowani nie tylko tym, że wykorzystali Master of Puppets w serialu, ale i stworzyli wokół niego tak kluczową scenę.

Wszyscy byliśmy podekscytowani, aby zobaczyć ostateczny rezultat, a kiedy to zrobiliśmy, byliśmy całkowicie zszokowani… jest to tak bardzo dobrze zrobione, tak bardzo, że niektórzy ludzie byli w stanie odgadnąć piosenkę, po prostu widząc przez kilka sekund ręce Josepha Quinna w zwiastunie!! Jak bardzo jest to szalone?

To niesamowity zaszczyt być tak dużą częścią podróży Eddiego i po raz kolejny dotrzymywać towarzystwa wszystkim innym niesamowitym artystom biorącym udział w tym show

– napisali.

W finałowym odcinku czwartego sezonu Stranger Things możemy usłyszeć kawałek Metalliki w wykonaniu jednego z bohaterów – Eddiego Munsona. Czy zespołowi spodobała się ta scena? Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →