fot. Netflix

Vecna ma dobre intencje? Jamie Campbell Bower o celu swojej postaci


09 lipca 2022

Podziel się newsem:

Jaki cel ma Vecna? Czy głównego antagonistę Stranger Things czeka odkupienie? W ostatniej rozmowie Jamie Campbell Bower, odtwórca postaci, opowiedział o jej przyszłości.

Jamie Campbell Bower o przyszłości Vecny: „On chce to zmienić dla większego dobra”

Postać Henry’ego Creela (Vecny) została bardzo ciepło przyjęta przez fanów Stranger Things. Rola potwora, jak już wiadomo, nie kończy się wyłącznie na czwartym sezonie. Serwis serialowa.pl donosi, że w trakcie ostatniej rozmowy dla TVLine Jamie Campbell Bower, aktor wcielający się w Jedynkę, opowiedział o motywacjach potwora. Twierdzi, że Vecna chce ulepszyć świat.

Zobacz: W jaki sposób Robert Englund trafił do Stranger Things? Nie z inicjatywy braci Duffer

Vecna chce sprawić, że świat będzie tysiąc razy lepszy. Jego doświadczenie doprowadziło go do tego punktu, w którym wierzy – właściwie wie, niekoniecznie wierzy – że ludzie prezentują fałsz i ten świat jest po prostu pełen kłamców. On naprawdę chce to zmienić dla większego dobra

– powiedział.

W tej samej rozmowie zapytano aktora, czy Henry ma jeszcze możliwość, by wycofać się ze swoich planów. Campbell Bower jednoznacznie zaprzeczył.

Absolutnie, w stu procentach nie ma mowy. Nie. To nigdy nie był jego plan. Nawet jeśli niektórzy ludzie mówili: „Gdyby wyszedł na początku, co by się stało? Czy on i Nastka żyliby długo i szczęśliwie na jakiejś wyspie? Zawsze miał plany, by – jak mówi – przekształcić i przebudować świat tak, jak go widzi

– stwierdził.

Aktor zaznacza jednak, że w jego opinii Vecna nie jest po prostu zwykłym antagonistą. Według Campbella Bowera Henry został skrzywdzony i rzeczy, które przeżył, doprowadziły do tego, kim się stał.

Stranger Things – zwiastun drugiej części czwartego sezonu

Jaki cel ma Vecna? Czy głównego antagonistę Stranger Things czeka odkupienie? W ostatniej rozmowie Jamie Campbell Bower, odtwórca postaci, opowiedział o jej przyszłości. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Jamie Campbell Bower o […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →