kadr z wideo

SBM Label przedłuża hotelową dobę


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label kontynuuje hotelowy sposób działania. Na kanale wytwórni opublikowano vlog rejestrujący prace dwóch grup nad singlami z okazji przebicia kolejnego progu subskrypcji.

SBM Label nie śpi

W środę warszawska wytwórnia podała informację o kolejnym milionie na koncie. SBM Label przebił na YouTube próg trzech milionów subskrypcji. Z tej okazji w sieć wrzucono singiel 2kcal wraz z Nyplem. SB Maffija jednak nie odchodzi od schematu stworzonego w trakcie prac nad obiema odsłonami Hotelu Maffija. Na oficjalnym kanale opublikowano vlog pt. NIECH TRWA WIECZNIE HOTELOWA DOBA W SBM LABEL, w którym pokazano m.in. proces powstawania wyżej wspomnianego utworu.

Zobacz: SB Maffija z ogromnym wynikiem na YouTubie. Wytwórnia wypuszcza nowości

Przed obiektywem ZAKZVISION pojawili się m.in. Janusz Walczuk, Beteo, White 2115, Solar, Białas, Kuqe 2115 czy Bedoes, który niedawno wcześniej odwiedził gminę Lipkę, gdzie podpisywał kalendarze z kościołem pod jego wezwaniem.

NIECH TRWA WIECZNIE HOTELOWA DOBA W SBM LABEL

Hotel Maffija 2 dostępny na streamingach

Oprócz vloga w Internecie pojawił się oficjalnie Hotel Maffija 2 na platformach streamingowych. Na finalnej wersji krążka znalazło się dwadzieścia utworów, które łącznie trwają nieco ponad godzinę. Wszystkie piosenki obecne na drugim Hotelu zostały wcześniej opublikowane na YouTube wraz z teledyskiem lub jako oficjalny odsłuch. Na albumie uwzględniono nie tylko zawodników SBM Label, ale również osobne kawałki GOMBAO 33 oraz kooperację Nypla i Nowciaxa.

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – tracklista

Parapetówa
Za karę
Agrest i bez x 2115
co to za bluza lanek?
Doba hotelowa x 2115
Droga Pani x Nypel
Zielona szkoła x Nypel
Śniadanie w hotelu
WROOBEL DAJ TO GŁOŚNIEJ
Bania u Solara
Chodzę po Luwrze
Prometazyna
Postanowienia noworoczne
GOMBAO 33 Łyk i buch
Baśnie braci Kacperczyk
Pancerz
Do zobaczenia
Postanowienia noworoczne
Nypel x NowciaxSzansa na sukces
Lawenda
Wiatr wielkich zmian

sbm label hotel maffija 2
okładka albumu SB Maffija – Hotel maffija 2, SBM Label 2022. Fot. Karol Małecki, artwork/art director Tomek Kudlak

SB Maffija – Hotel Maffija 2 – odsłuch albumu

SBM Label kontynuuje hotelowy sposób działania. Na kanale wytwórni opublikowano vlog rejestrujący prace dwóch grup nad singlami z okazji przebicia kolejnego progu subskrypcji. SBM Label nie śpi W środę warszawska wytwórnia podała informację o kolejnym milionie na koncie. SBM Label przebił na YouTube próg trzech milionów subskrypcji. Z tej okazji w sieć wrzucono singiel 2kcal […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →