kadr z teledysku

SB Maffija i 2115 nagrali wspólny singiel w „Hotelu Maffija”


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label przesyła kolejną pocztówkę z pobytu w Hotelu Maffija. W najnowszym singlu wystąpili reprezentanci zarówno SBM, jak i 2115. Utwór bezpośrednio nawiązuje do popularnej serii książek.

One pachną jak agrest i bez

Teledysk pojawił się na kanale SBM Label w nocy. Za wideo odpowiada Aleksander Pieniążek. W utworze wystąpili Bedoes, White 2115, Flexxy 2115, Kuqe 2115 oraz Blacha. Za muzykę do singla odpowiada Lanek. Mix i mastering utworu wykonał DJ Johny.

Zobacz: Będzie druga część Hotelu Maffija od SBM Label

Singiel Agrest i bez bezpośrednio nawiązuje do serii o wiedźminie Geralcie. Fani prozy Andrzeja Sapkowskiego mogli skojarzyć wers „A ty pachniesz jak agrest i bez” z postacią Yennefer – wybranką Rzeźnika z Blaviken. Wątek perfum czarodziejki poruszano choćby w serii gier od CD Projekt Red.

SB Maffija x 2115 – Agrest i bez

Hotel Maffija 2 tym razem w pałacu

Promocja kolejnego wspólnego projektu zawodników SBM ruszyła przedwczoraj. Wówczas fani warszawskiej wytwórni dowiedzieli się, że artyści zamknęli się w zamku, by stworzyć drugi Hotel Maffija. Pierwszym opublikowanym singlem był utwór pt. Parapetówa. Wczoraj w Internecie zadebiutowała piosenka Za karę z udziałem Kinny’ego Zimmera, Białasa, Janusza Walczuka, Beteo oraz Adiego Nowaka.

SB Maffija – Za karę

Na razie nie wiadomo, na ile utworów będzie opiewał Hotel Maffija 2. W oficjalnym sklepie wytwórni można zaopatrzyć się w preorder albumu w wersji deluxe oraz w okazjonalny merch. Wariant deluxe drugiej edycji Hotelu zapewni słuchaczom, oprócz płyty CD, magnes, brelok, zestaw hotelowych pocztówek, wlepki oraz kod z 10% zniżki na karnet na SBM Ffestival 2022. W sprzedaży był dostępny także box kolekcjonerski, jednak został wyprzedany.

hotel maffija 2 sbm label
wizualizacja wersji kolekcjonerskiej albumu Hotel Maffija 2, SBM Label 2022

SBM Label przesyła kolejną pocztówkę z pobytu w Hotelu Maffija. W najnowszym singlu wystąpili reprezentanci zarówno SBM, jak i 2115. Utwór bezpośrednio nawiązuje do popularnej serii książek. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. […]

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →