kadr z teledysku

Adi Nowak wykorzystuje TikTok, by zorganizować konkurs. W ramach nagrody m.in. randka z raperem


28 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Adi Nowak wchodzi na TikTok z konkursem dla fanów i fanek. Słuchacze, którzy podejmą wyzwanie będą mieli szansę choćby umówić się z reprezentantem SBM Label na randkę.

Adi Nowak zabierze cię na randkę? TikTok może to umożliwić

Poznański raper poinformował o konkursie za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Adi Nowak postanowił wykorzystać platformę TikTok, by zorganizować zabawę, której zwycięzca lub zwyciężczyni będzie mógł/mogła wytypować nagrodę. Jedną z nich jest randka z raperem. Zadaniem jest nagranie zabawnego TikToka do piosenki Piana Party.

Zobacz: Adi Nowak w osobistym materiale video zaprasza nas za kulisy powstania Ogniska Niedomowego

Autor najlepszego tiktoka do numeru Piana Party wygrywa randkę ze mną, busia gibonusia albo topienie marzanny albo wszystko na raz. Ta okazja trwa do końca 2021 roku.
Zgłoszenia sprawdzę na posylwestrowej kacówie zgonówie i chwilę po niej ogłoszę z kim będę miał przyjemność się pobujać.
Aby wziąć udział w zabawie należy nagrać śmieszny lipsync, fajny taniec, albo inne urzekające dzieło na tiktoczku i dodać hasztag #pianaparty.
Ogłoszenie matrymonialne dla wszystkich niezależnie od płci, pochodzenia, twarzy i wagi.

– informuje Adi Nowak.

Nowak z maxi singlem

Piana Party to jeden z trzech utworów wchodzących w skład maxi singla pt. Piana Party u cheerleaderek. Oprócz wspomnianego wcześniej tytułu znajdziemy tam również Sweet Sixteen oraz Klakson u chearleaderek z gościnnym udziałem White’a 2115, Białasa i młodego klaksona. Ostatni z wymienionych znany jest przede wszystkim z popularnych blendów i remixów na YouTube.

Przeczytaj: Mieszanka wybuchowa. Te polskie blendy rapowe są naprawdę zabawne

Piana Party oraz Sweet Sixteen pochodzą z zeszłorocznej EP-ki Adiego Nowaka zatytułowanej Nienajseksowniejsze EP. Krążek zainicjował współpracę między byłym zawodnikiem Asfalt Records a SBM Lebel. Party u chearleaderek znalazł się na Ognisku Niedomowym – pierwszym pełnoprawnym albumie Adiego w wytwórni Solara i Białasa.

Adi Nowak wchodzi na TikTok z konkursem dla fanów i fanek. Słuchacze, którzy podejmą wyzwanie będą mieli szansę choćby umówić się z reprezentantem SBM Label na randkę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →