materiały prasowe

Adi Nowak i SBM Label przekładają premierę „Ogniska Niedomowego”


15 października 2021

Podziel się newsem:

SBM Label poinformowało, że najnowsza płyta Adiego Nowaka – Ognisko Niedomowe nie pojawi się w pierwotnie zakładanym terminie. To druga jesienna premiera spod szyldu warszawskiego wytwórni, którą przesunięto.

SBM Label z Nowakiem przekładają premierę

Pierwotnie album Ognisko Niedomowe miał ujrzeć światło dzienne w przyszłym tygodniu – 22 października. SBM Label poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zaplanowany termin jednak nie jest możliwy. Najnowszy album Adiego Nowaka będzie dostępny dopiero od 29 października, czyli tydzień po początkowych założeniach. Ani raper, ani wytwórnia nie podały powodów opóźnienia.

Adi Nowak feat. Czesław Śpiewa – Passe

Adi Nowak z najtrudniejszym tematycznie albumem

Raper przy okazji pierwszego singla z Ogniska Niedomowego, tj. Passe, poinformował o klimacie nadchodzącego krążka. Utwór podjął tematykę alkoholizmu i przemocy domowej. Jak podkreśla Adi Nowak, na Ognisku Niedomowym nie zabraknie podobnych treści. Oprócz Passe w Internecie dostępny jest również singiel ADI BRAVO.

Zobacz: Adi wypuszcza singiel tuż po wypadku samochodowym

Nigdy obszernie się nie wypowiadałem na temat moich rodzinnych relacji, bo zawsze wydawało mi się to nikogo nieobchodzącym, tanim graniem na emocjach, więc w tym temacie było co najwyżej kilka drobnych wzmianek. Dzisiaj, gdy czuje się jako tako wyterapeutyzowany, czuję, że mogę Wam coś o nich napomknąć w formie, która wydaje mi się atrakcyjna. Atrakcyjniejsza niż ta „na autentycznie smutno”. Bywa ona kontrastująca z treścią, specyficznie zdystansowana i prześmiewcza. Ktoś mógłby odebrać jako robienie sobie jaj z problemu przemocowego domu, z którym mogę nie sprawiać wrażenia, abym miał kiedykolwiek do czynienia.

Znam go jednak dobrze. Wiem, że w naszym kraju nadal jest bardzo powszechny. To, z czym do Was dziś przychodzę jest próbą zwrócenia na niego uwagi i jedną z moich metod radzenia sobie z nim. To jednocześnie singiel zwiastujący mój najważniejszy album, który jest o mojej ucieczce ze złego domu, konsekwencjach dorastania mojego przypadku pod jego dachem i poszukiwaniu czegoś na kształt lepszego.

Napisał Adi Nowak po pierwszym singlu.

ADI BRAVO

SBM Label przekłada kolejną premierę

Przypadek Adiego Nowaka nie jest odosobniony. Ten sam los spotkał Matę i Młodego Matczaka. Podwójnie platynowy album zaplanowano na 21 września, jednak drugi album autora Schodków pojawił się 1 października. Podobnie jak w przypadku Ogniska Niedomowego, wówczas również nie podano powodu opóźnienia.

Mata – Patoreakcja

SBM Label poinformowało, że najnowsza płyta Adiego Nowaka – Ognisko Niedomowe nie pojawi się w pierwotnie zakładanym terminie. To druga jesienna premiera spod szyldu warszawskiego wytwórni, którą przesunięto. SBM Label z Nowakiem przekładają premierę Pierwotnie album Ognisko Niedomowe miał ujrzeć światło dzienne w przyszłym tygodniu – 22 października. SBM Label poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →