Adi Nowak nagrał najważniejszą piosenkę historii współczesnej – zobacz teledysk

Podziel się newsem:

Adi Nowak zaprezentował swoim fanom nowy utwór, który nazywa najważniejszą piosenką historii współczesnej. Dlaczego? Zobaczcie klip!

Adi Nowak

Poznański raper wszedł na scenę w 2016 roku ze swoją EPką Najprawdziwsze. Po jej sukcesie został przyjęty w szeregi jednej z czołowych, polskich wytwórni – Asfalt Records. Pod jej skrzydłami wydał trzy długogrające albumy – Vafle Ryżowe, Ćvir oraz Kosh. Dwa ostatnie stworzył z producentem Barvinskym.

Adi Nowak to jedna z barwniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci w naszym rapie. Cechuje go bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna dojrzałość, nieprzewidywalność i unikalna charyzma. Swoją z pozoru chaotyczną twórczością wyznacza nowe szlaki i udowadnia, że indywidualność i oryginalna osobowość również są w cenie.

Adi Nowak - Słój na pety

Kosh udowodnił, że jest mocnym graczem, a jego pozycja nie jest przypadkowa. W rapie zadomowił się już na dobre i właśnie prezentuje swój najnowszy utwór – Słój na pety. Tradycyjnie zawarł w nim swoje obserwacje, które ubarwił najwyższej jakości grami słownymi.

Adi Nowak – Słój na pety

Słój na pety to proekologiczny manifest i prośba, o zwrócenie uwagi na problem związany z zanieczyszczeniem naszej planety. Adi nawija:

Puste reklamówki robią piruety
Puste butle płyną z nurtem rzeki
Trawnik to nie spioła i nie słój na pety
Wbij to sobie do baniaka, to nie trudne rzeczy

Oprócz wystosowanej w utworze prośby do słuchaczy, aby dbali o czystość planety, artysta zwraca się również do innych popularnych twórców, aby uświadamiali swoich odbiorców. Adi stworzył również napisy do teledysku w aż 19 językach, tak, aby każdy mógł zrozumieć jego przekaz.

Raper nazywa swój najnowszy numer najważniejszą piosenką historii współczesnej, a my zupełnie się z tym zgadzamy! Zobaczcie teledysk do Słój na Pety i dajcie sobie chwilę na refleksję. :)

Adi Nowak – Słój na pety, zobacz teledysk

Adi Nowak zaprezentował swoim fanom nowy utwór, który nazywa najważniejszą piosenką historii współczesnej. Dlaczego? Zobaczcie klip! Adi Nowak Poznański raper wszedł na scenę w 2016 roku ze swoją EPką Najprawdziwsze. Po jej sukcesie został przyjęty w szeregi jednej z czołowych, polskich wytwórni – Asfalt Records. Pod jej skrzydłami wydał trzy długogrające albumy – Vafle Ryżowe, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →