Adi Nowak zapowiada album! Zobacz klip do utworu “Sen Intro”

Obserwuj nas na instagramie:

Adi Nowak, poznański raper, który pojawił się na scenie w ubiegłym roku i z miejsca kupił słuchaczy swoim EP “Nienajprawdziwsze”, zapowiada swoją pierwszą płytę.

Po rocznej nieobecności na scenie, Adi Nowak wraca pierwszym teledyskiem z nadchodzącej płyty “VR”. Album ten będzie de facto pełnym debiutem Adiego. Do tej pory znamy tylko entuzjastycznie przyjętą epkę “Nienajprawdziwsze” wypuszczoną w sieci w styczniu 2016 roku i wydaną wkrótce potem przez Asfalt Records.

Producentem pierwszego singlowego numeru jest Drumlinaz z docenionego w podziemiu projektu Bitamina, a za mroczne i klimatyczne video odpowiada Story Video Media.

Jednym z jego pierwszych większych koncertów był występ na dachu Red Bull Tour Bus podczas festiwalu Spring Break 2016, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Kiedy Adi nie rapuje, pracuje jako telemarketer, a przynajmniej tak było jeszcze kilka miesięcy temu, gdy udzielał wywiadu Markowi Fallowi dla newonce.net:

“Taa… Każdy regularnie pracujący wie, jak praca może nudzić i pozbawić werwy do dalszego działania. Po ośmiu godzinach ludzie przechodzą w zupełnie inny tryb. Chcą odpoczynku. Ja ten odpoczynek wolę przełożyć na później. Na co dzień siedzę na słuchawce. Nawijam ludziom makaron na uszy. Gadam, szlifuję bajerę. Siedzę tu od ponad roku. Wcześniej rozwoziłem pizzę i też nie miałem z tym żadnego problemu. Porównując te dwie miejscówki – teraz non-stop napierdalam przy telefonie i nie mam czasu na myślenie o tekstach w pracy. Gdy jeździłem z pizzą po znanej okolicy, dało się to robić. Nieraz coś tam na światłach w Androidzie naskrobałem”.

Adi Nowak, poznański raper, który pojawił się na scenie w ubiegłym roku i z miejsca kupił słuchaczy swoim EP “Nienajprawdziwsze”, zapowiada swoją pierwszą płytę. Po rocznej nieobecności na scenie, Adi Nowak wraca pierwszym teledyskiem z nadchodzącej płyty “VR”. Album ten będzie de facto pełnym debiutem Adiego. Do tej pory znamy tylko entuzjastycznie przyjętą epkę “Nienajprawdziwsze” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →