kadr z teledysku „Wrócę”

Asfalt Records dba o swoich podopiecznych. Label rusza z akcją #asfaltonair

Podziel się newsem:

Niedawno dobiegła końca inicjatywa Asfalt NEXT, w ramach której Asfalt Records wyłaniało utalentowanych młodych zawodników. Teraz label ujawnił, jaki będzie ciąg dalszy akcji. Sprawdź!

#asfaltonair, czyli Asfalt Records wysyła swoich nowych reprezentantów we wszystkie strony świata

Pierwszymi artystami, którzy ruszyli w podróż z ramienia AsfaltuRefMain oraz Yacob. Artyści odwiedzili Jordanię, gdzie nagrali wspólny utwór wraz z teledyskiem. Jak możemy przeczytać w opisie kawałka:

Rusza #asfaltonair czyli ciąg dalszy akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT! Wybrani uczestnicy zostali połączeni w duety i wysłani w różne strony świata w celu nagrania numeru wraz z teledyskiem! Pierwszym kierunkiem jest Jordania, do której wybrali się RefMain (Streszczenie, Niesmak) oraz Yacob (Pionek, High Fashion). Klip do utworu Wrócę jest pocztówką z czterodniowej wyprawy obu artystów wraz z ekipą filmową po najciekawszych miejscach tego bliskowschodniego kraju. W klipie możemy zobaczyć m.in. jeden z siedmiu cudów świata – ruiny starożytnego miasta Petra, obóz beduinów na pustyni Wadi Rum, Morze Martwe, a także stolicę kraju – Amman.

RefMain x Yacob – Wrócę #asfaltonair

Kto jest NEXT?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty

– mówił o akcji szef wytwórni Asfalt Records, Tytus Grabski.

W ramach akcji debiutowali artyści tacy jak Kacper Garncarz, Yacob, Eliasz czy Mei Bee. Jak myślicie, czy przed którymś z uczestników inicjatywy otwierają się właśnie drzwi do wielkiej kariery?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT
fot. Asfalt Records

Przeczytaj także: Wyszli coś zjeść i po latach wracają z woskami. Rasmentalism i Asfalt Records z limitowanym wydaniem jednej z płyt

Niedawno dobiegła końca inicjatywa Asfalt NEXT, w ramach której Asfalt Records wyłaniało utalentowanych młodych zawodników. Teraz label ujawnił, jaki będzie ciąg dalszy akcji. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →