fot. Michał Karelus

Eliasz nowym zawodnikiem akcji Asfalt NEXT


23 lutego 2022

Podziel się newsem:

Na kanale AsfaltRecords pojawił się kolejny singiel z inicjatywy Asfalt NEXT. Tym razem szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności dostał młody debiutant Eliasz. Sprawdź.

Eliasz – Rachunek

Bit do utworu zrobił Cadence, a miks i mastering DJ Haem. Teledysk wyreżyserował Łukasz Balcerzak.

Rachunek jest dla mnie swego rodzaju utworem ukazującym moją aktualną sytuację w życiu, dosłownie pisanie tekstów po nocach, dopieszczanie każdego wersu. Poruszam też temat opinii ludzi na temat mojej muzyki, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych oraz staram się pokazać bardziej moją osobę oraz mój pogląd na świat muzyczny jak i społeczny.

– mówi o piosence autor

Eliasz to zaledwie 18-letni debiutant pochodzący z Kalisza. Choć jest to jego pierwszy utwór pod banderą wytwórni, to nie są to jednak jego pierwsze kroki w branży muzycznej – już wcześniej wydawał muzykę w podziemiu, która spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. Mimo młodego wieku, w jego twórczości widać bardzo wyraźnie inspirację oldschoolowym polskim hip-hopem. Sprawdźcie sami!

Eliasz
Eliasz / fot. Michał Karelus

O akcji Asfalt NEXT

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www. asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty.

– mówi o akcji Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel wytwórni Asfalt Records

Na kanale AsfaltRecords pojawił się kolejny singiel z inicjatywy Asfalt NEXT. Tym razem szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności dostał młody debiutant Eliasz. Sprawdź. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →