fot. Michał Chojnacki

Neurosplot dołącza do projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT


29 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT wita nowych uczestników. Oto lubelskie trio Neurosplot!

Inicjatywa Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to wynik współpracy marki Coca-Cola oraz wytwórni Asfalt Records. Inicjatywa skierowana jest do młodych twórców, tworzących w najróżniejszych stylistykach. Akcja trwa już od maja i w ramach niej ukazało się jak dotąd siedem kawałków młodych twórców. Oto one: RAAW Do teraz, Shaiba Giselle, LUCK7 Holden, DŻEJ Rookie Roku, Geebee & FRAME21Ty, Karolina ŁopuchSzum, RefMainStreszczenie.

Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty.

mówi Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records

Neurosplot dołącza do Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Neurosplot to lubelskie trio, w skład którego wchodzą wokalistka Zuza Kisiel, producent Maki oraz Federici – kompozytor i autor tekstów. Artyści zręcznie lawirują w alternatywnych brzmieniach, uzupełniając je o popowe elementy.

Neurosplot dołącza do projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT
fot. Michał Chojnacki

Neurosplot powstał spontanicznie – zaważyły wspólne zainteresowania i muzyczne oczekiwania. Nasze drogi połączyły się dzięki Makiemu. Zuzę zaś poznałem w klubie, przez wspólnych znajomych. Kiedy usłyszałem jej głos, od razu wiedziałem, że rzeczywiście “to jest to”. Od razu miałem w głowie wizję naszego projektu. Dlatego zaczęliśmy tworzyć razem, a jednocześnie świetnie się przy tym bawiliśmy.

opowiada Federici

Artysta zdradza też nieco szczegółów dotyczących powstawania tekstów.

Zawsze szukam w nich czegoś, co złapie mnie za serce. Pomysły najczęściej powstają w trakcie improwizacji, kiedy razem z Makim szukamy melodii. Dopiero potem siadam do tekstu “na świeżo”, przy produkcji

Ważną rolę w muzyce Neurosplotu ogrywają także gitary, których pierwsze partie często są podstawą całego utworu.

Generalnie prace postępują, jeśli wszyscy czujemy, że idziemy w dobrą stronę. To dla nas najbardziej naturalny model współpracy.

komentuje Maki

Neurosplot debiutuje w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT singlem Światła Lamp. Miksem i masteringiem kawałka zajął się DJ Haem, zaś reżyserią teledysku – Łukasz Balcerzak.

Neurosplot dołącza do projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT
Światła Lamp, okładka singla

To opowieść o dziewczynie, która emanuje tak magnetyczną energią, że każdy przy niej staje się niewidzialny. Każdy chce na nią patrzeć i być jak ona. Klub jest dla niej ucieczką od zgiełku, problemów codzienności. Tańcząc, zatapia się w muzyce, liczy się dla niej tylko ten jeden moment. Muzyka jest dla niej jak wybawienie, czyli tym czym jest dla nas, będąc zarazem naszą pasją.

mówi Zuza Kisiel, wokalistka Neurosplotu

Neurosplot – Światła Lamp, zobacz klip i posłuchaj utworu

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT wita nowych uczestników. Oto lubelskie trio Neurosplot! Inicjatywa Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to wynik współpracy marki Coca-Cola oraz wytwórni Asfalt Records. Inicjatywa skierowana jest do młodych twórców, tworzących w najróżniejszych stylistykach. Akcja trwa już od maja i w ramach niej ukazało się jak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →