Rusza Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT – projekt dla młodych artystów

Podziel się newsem:

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT powstał we współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Program ma dać szansę młodym artystom na zaistnienie na rynku fonograficznym.

Co zrobić, by zyskać rozgłos i stać się znanym artystą? To nie zawsze jest łatwe. Poza talentem potrzeba wiele wytrwałości, wiary w siebie i wsparcia środowiska. Jak zapewnia Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records, program Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT stwarza doskonałą okazję dla młodych twórców, którzy choć już wiele potrafią, wciąż napotykają na bariery w dotarciu do szerszej publiczności.

Nasz plan jest prosty – we współpracy z Coca-Cola Zero Cukru, co miesiąc, przez najbliższy rok prezentować będziemy debiutanckie single obiecujących, najczęściej kompletnie nieznanych artystów. Nie pozostawimy ich jednak bez merytorycznej pomocy czy promocyjnego wsparcia. Wręcz przeciwnie, uczestnicy programu pod okiem specjalistów będą mieć możliwość pracy nad swoim debiutanckim materiałem muzycznym, wizerunkiem, a także teledyskiem zrealizowanym w charakterystycznej dla akcji konwencji

Tytus

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT – jak się zgłosić?

Program realizowany będzie przez cały rok, aż do kwietnia 2022 roku. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie singiel kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

RAAW pierwszym artystą projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Pierwszym artystą biorącym udział w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT jest pochodzący z Wrocławia, 22-letni RAAW. Jego przepustką do programu stało się nagranie Do teraz.

RAAW nie boi się eksperymentować i w bardzo udany sposób miesza ze sobą gatunki. Równie swobodnie czuje się w rapie jak i w popie. Podczas rozmów wpadliśmy na pomysł, aby to Pawbeats podjął się produkcji i instrumentalizacji jego pierwszego singla

Rafał podobnie jak większość naszych artystów wysłał swoje nagrania i od pierwszego odsłuchu stał się uosobieniem słowa NEXT. Jest utalentowany, pracowity i ma swój oryginalny styl. Dlatego zdecydowaliśmy, że to jego utwór otworzy stawkę projektu.

Bartek Okrój, producent wykonawczy w Asfalt Records

Posłuchajcie pierwszego singla projektu:

RAAW – Do teraz (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT) [prod. Pawbeats]

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT powstał we współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Program ma dać szansę młodym artystom na zaistnienie na rynku fonograficznym. Co zrobić, by zyskać rozgłos i stać się znanym artystą? To nie zawsze jest łatwe. Poza talentem potrzeba wiele wytrwałości, wiary w siebie i wsparcia środowiska. Jak zapewnia Marcin […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →