Coke Studio SessionsCoca Cola i #BeApp organizują koncerty, aby wesprzeć walkę z COVID-19

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Coke Studio Sessions to trwąjacy 60 dni streaming koncertów, podczas których wystąpi ponad 100 artystów. Sprawdźcie, gdzie można je oglądać.

Coke Studio Sessions – Coca-Cola i #BeApp ruszają z serią koncertów

Coca-Cola wraz z nową platformą streamingową #BeApp ogłosiły rozpoczęcie serii koncertów pod nazwą Coke Studio Sessions. Podczas 60 dni wystąpi ponad setka artystów reprezentujących różne gatunki i style muzyczne. Dzięki tym wydarzeniom, fani będą mogli nie tylko cieszyć się najlepszą muzyką ale też wesprzeć walkę z COVID-19.

Podczas streamów będzie możliwość przekazania darowizny na rzecz Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Co więcej, Fundacja Coca-Cola zobowiązała się, że przekaże kwotę równoważną środkom wpłaconym przez fanów.

Przed nami 60 dni interaktywnej muzyki na żywo, którą fani mogą się cieszyć i dzielić z innymi. Mamy nadzieję, że Coke Studio Sessions zapewnią codzienną dawkę rozrywki tym wszystkim, którzy starają się przystosować do nowej normalności

Ricardo Fort, wiceprezes ds. Global Sports & Entertainment w The Coca-Cola Company

Wśród artystów, których usłyszymy podczas Coke Studio Sessions znaleźli się m.in.: Katy Perry, Anitta, DJ Khaled, Bebe Rexha, Miguel, Cast of Hamilton czy Steve Aoki.

Coca-Cola i #BeApp ruszają z serią koncertów Coke Studio Sessions

Pierwsze koncerty miały miejsce już w poprzedni weekend. Wydarzenia rozpoczynają się codziennie o godzinie 01:00 czasu polskiego w apce #BeApp. Retransmisje można obejrzeć o 17:00 następnego dnia.

#BeApp – nowa aplikacja do streamingu muzyki

#BeApp to nowa platforma streamingowa założona przez Raya Smitha i Rossa Masona. Daje ona dostęp do najlepszych światowych artystów, koncertów i muzycznych wydarzeń na żywo. Zawiera ona komponent społecznościowy, dzięki któremu fani mogą angażować się w bezpośrednie interakcje, robić zakupy i przekazywać darowizny na cele charytatywne.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.