Abstrachuje sparodiowali sytuacje koncertowe w swoim nowym filmie

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa Abstrachuje wypuściła na swoim YouTubie film, w którym parodiuje zachowania fanów podczas koncertów. Zobaczcie Co robimy na koncertach!

Abstrachuje TV

Abstrachuje to jedna z najpopularniejszych i najdłużej działających grup filmowych na polskim YouTubie. Tworzą ją Robert Pasut, Rafał Masny i Cezary Jóźwik. Ich kanał znany jest ze śmiesznych parodii i przeróbek, dzięki którym zyskali ogromną popularność. Dziś są jedną z największych firm na naszym YouTubie.

Ich najnowsza produkcja przedstawia w prześmiewczy sposób sytuacje, które wydarzają się na koncertach. Abstrachuje parodiują między innymi długie kolejki do toalety i baru, relacjonowanie koncertów w social mediach oraz próby poderwania kogoś w klubie.

Abstrachuje – Co robimy na koncertach

Wszystkie te sytuacje Czarek, Rafał i Robert porównali do zawodów sportowych, w których miłośnicy muzyki na żywo często rywalizują podczas koncertów. Cała produkcja powstała we współpracy z marką Coca-Cola, która właśnie ruszyła ze swoją wakacyjną trasą koncertową Coke Sssummer Music Tour.

Coke Sssummer Music Tour – trasa koncertowa Coca Coli

Specjalna ciężarówka służąca jako scena pojawi się jeszcze tego lata w Gdańsku, Toruniu i podczas Fest Festivalu w Chorzowie. Na scenie będzie można zobaczyć Sarsę, Smolastego, Otsochodzi, Natalię Szroeder i Holaka.

Trasa koncertowa Coca Coli

Dodatkowo Abstrachuje zapowiedzieli, że również pojawią się na koncertach trasy Coca-Coli. YouTuberów będzie można spotkać w Gdańsku oraz na Fest Festivalu. Szczegółowa rozpiska trasy znajduje się tutaj. Zapraszamy!

Grupa Abstrachuje wypuściła na swoim YouTubie film, w którym parodiuje zachowania fanów podczas koncertów. Zobaczcie Co robimy na koncertach! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Abstrachuje TV […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →