Holak nagrał utwór we współpracy z Coca-Colą. Posłuchaj singla „Zgoda”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Holak niedawno został muzycznym ambasadorem Coca-Coli. W efekcie tej współpracy powstał nowy utwór. Posłuchaj singla Zgoda.

Holak na puszce Coca-Coli #TasteTheFeeling

Coca-Cola Polska w ramach kampanii #TasteTheFeeling nawiązała współpracę z kilkoma polskimi wykonawcami, którzy zostali muzycznymi ambasadorami marki. Wśród nich znaleźli się: Holak, Sarsa, Otsochodzi, Smolasty i Natalia Szroeder. Możecie ich znaleźć na limitowanych puszkach napoju.

Holak na limitowanej puszce Coca-Coli

Holak we współpracy z Coca-Colą

Jednym z projektów realizowanych przy okazji tej współpracy jest Music Stories, w ramach którego ambasadorzy tworzą nowe utwory. I tak poznaliśmy już kawałki: Sentymenty SarsyNie mów nic Natalii Szroeder i Mów Otsochodzi. Teraz swój utwór zaprezentował Holak.

W utworze Zgoda Mateusz opowiada o tym, jak trudno mu, jako twórcy, skoncentrować się na jednej rzeczy, kiedy chciałby robić wszystko na raz. Pada tu przykład reżyserii klipów. Artysta do tej pory tworzył je sam. Jednak w przypadku najnowszego singla, w ramach eksperymentu, postanowił powierzyć reżyserię komu innemu i wybór padł na Arka Nowakowskiego.

Pisząc ten utwór miałem na myśli moją obecną sytuację – jako twórca mam problem z selektywnym podejściem do tego, co mnie interesuje. Trudno mi zdecydować się na jedną rzecz, kiedy mogę robić wszystkie na raz. Trudno jest iść za głosem swojego serca, gdy serce podpowiada: rób wszystko na raz. Do tej pory wyreżyserowałem wszystkie swoje teledyski, a przy okazji projektu Music Stories marki Coca-Cola, której jestem ambasadorem, mogłem zdobyć się na eksperyment i zatrudnić reżysera, którego teledyski bardzo mi się podobają.

Holak – Zgoda, posłuchaj singla

Holak niedawno został muzycznym ambasadorem Coca-Coli. W efekcie tej współpracy powstał nowy utwór. Posłuchaj singla Zgoda. Holak na puszce Coca-Coli #TasteTheFeeling Coca-Cola Polska w ramach kampanii #TasteTheFeeling nawiązała współpracę z kilkoma polskimi wykonawcami, którzy zostali muzycznymi ambasadorami marki. Wśród nich znaleźli się: Holak, Sarsa, Otsochodzi, Smolasty i Natalia Szroeder. Możecie ich znaleźć na limitowanych puszkach napoju. […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także