„Dzisiaj nie zasnę” – posłuchajcie nowego singla Rasmetnalism z gościnnym udziałem Białasa


30 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Rasmentalism już niebawem wyda długooczekiwany longplay. Dziś do sieci trafił klip z gościnnym udziałem Białasa. Poznaliśmy także tracklistę, oraz listę miast z trasy koncertowej.

Nowa płyta w nowej wytwórni

O tym, że Rasmentalism pożegnał się po prawie 7 latach z Asfalt Records informowaliśmy Was całkiem niedawno. Trzeba przyznać, że było to nie małe zaskoczenie, ponieważ Ras i Ment byli składem, który pomógł zbudować markę Asfalt Records w polskim hip-hopie. Więcej o odejściu z Asfaltu przeczytasz tutaj.

Nowa płyta Rasmentalism ukaże się nakładem Sony Music i będzie zatytułowana GENIUSZ. Natomiast premiera krążka zaplanowana jest na 27 marca 2020 roku.

W singlu zapowiadającym nowe wydawnictwo możemy usłyszeć Białasa, który ostatnio bardzo chętnie dogrywa gościnne zwrotki. Pojawił się on chociażby na ostatnim albumie Dwóch Sławów. Trzeba przyznać, że Białas prezentuje bardzo dobrą formę, natomiast jego ostatnia aktywność może zwiastować, że kolejny krążek jest bliżej niż nam się wydaje.

Klip to zasługa ekipy Wideo Kolektyw, a za scenariusz i reżyserię odpowiada Alex Pak.

Rasmentalism feat. Białas – Dzisiaj nie zasnę

Rasmentalism – GENIUSZ – preorder i tracklista

Wraz z klipem, ruszyła sprzedaż limitowanego preorderu GENIUSZA. Edycja ta zawiera dodatkowe numery, wlepki, plakat oraz zmienioną poligrafię. Ras i Ment ujawnili także tracklistę swojego najnowszego albumu. Co ciekawe brakuje na niej singla Escape Room, który pojawił się w zeszłym roku na kanale Asfaltu i zapowiadał nowy album. Ponadto wszyscy goście, poza Białasem są nieznani.

Preorder możecie zamawiać na stronie rasmentalism.com.

rasmentalism
Geniusz – okładka albumu

Tracklista

1. Krajobrazy
2. Lipsync ft. ???
3. Supermem
4. O lataniu ft. ???
5. Jakoś dziwnie bez palenia
6. Możesz zniknąć ft. ???
7. Numer ft. ???
8. Góra dół góra dół ft. ???
9. Mucha ft. ???
10. Nowe plemię
11. Felicita ft. ???
12. Dzisiaj nie zasnę ft. Białas
13. Capslock ft. ???

Rasmentalism rusza w trasę koncertową

Jak można się było spodziewać, tuż po premierze krążka chłopaki wyruszają w trasę koncertową po Polsce. W ramach GENIUSZ TOUR pojawią się w sumie w 8 polskich miastach. Pełna rozpiskę znajdziecie poniżej

28.03.2020 – Lublin – Dom Kultury
03.04.2020 – Łódź – Lordi’s
09.04.2020 – Poznań – Blue Note
16.04.2020 – Katowice – P23
17.04.2020 – Wrocław – Zaklęte Rewiry
18.04.2020 – Kraków – Klub Kwadrat
24.04.2020 – Warszawa – Palladium
25.04.2020 – Gdańsk – Parlament

Rasmentalism już niebawem wyda długooczekiwany longplay. Dziś do sieci trafił klip z gościnnym udziałem Białasa. Poznaliśmy także tracklistę, oraz listę miast z trasy koncertowej. Nowa płyta w nowej wytwórni O tym, że Rasmentalism pożegnał się po prawie 7 latach z Asfalt Records informowaliśmy Was całkiem niedawno. Trzeba przyznać, że było to nie małe zaskoczenie, ponieważ […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →