Rasmentalism zapowiada nowy album i zmienia wytwórnię!


07 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Rasmentalism mocno wchodzi w 2020 rok. Poznaliśmy tytuł nowego albumu, datę premiery, a także… zmienioną wytwórnię płytową. Sprawdzajcie szczegóły.

Nowy rok, nowy Rasmentalism

26 stycznia mijają dokładnie 2 lata od premiery ostatniego albumu RasmentalismuTango. Od tego czasu dostaliśmy jedynie singiel i zapowiedzi, że nowy album ukaże się jesienią 2019 roku. Jak wiadomo krążek się nie ukazał, ale wczoraj wieczorem na social mediach grupy pojawiły się tajemnicze grafiki.

Rasmentalism – Escape Room

Przypuszczenia fanów okazały się prawdziwe, ponieważ panowie powracają z piątym legalnym albumem. Geniusz, bo tak zatytułowany będzie najnowszy krążek Rasmentalismu ukaże się 27 marca 2020. Jednak nie jest to jedyna niespodzianka, którą zaserwował nam Ras i Ment.

Rasmentalism opuszcza Asfalt Records

Po siedmiu latach zespół żegna się z Asfalt Records i dołącza do polskiego oddziału jednego z gigantów fonograficznych – Sony Music. Trzeba przyznać, że jest to ogromne zaskoczenie, ponieważ Rasmentalism był jednym z czołowych przedstawicieli Asfaltu w ostatnich latach. Patrząc po komentarzach pod najnowszym postem fani zespołu nie dowierzają w zmianę barw przez zespół. Czy będzie to zmiana na lepsze? Odpowiedź na te pytanie uzyskamy zapewne szybciej niż nam się wydaje.

Warto także nadmienić, że Ras i Ment to nie jedyni artyści, którzy w niedawnym czasie pożegnali się z warszawską wytwórnią. Szeregi Asfaltu opuścili między innymi Taco Hemingway czy Adi Nowak.

Rasmentalism mocno wchodzi w 2020 rok. Poznaliśmy tytuł nowego albumu, datę premiery, a także… zmienioną wytwórnię płytową. Sprawdzajcie szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy rok, nowy Rasmentalism 26 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →