kadr z teledysku „Nie jestem raperem"

Wyszli coś zjeść i po latach wracają z woskami. Rasmentalism i Asfalt Records z limitowanym wydaniem jednej z płyt

Podziel się newsem:

Po ponad siedmiu latach od premiery fani zespołu Rasmentalism mogą zaopatrzyć się w winylową wersję Wyszli coś zjeść. O limitowanym wydaniu niedawno poinformowała była wytwórnia duetu – Asfalt Records.

Wyszli coś zjeść pojawiło się na wosku

Dziś w okolicach południa Asfalt Records poinformowało o najnowszej ofercie dla kolekcjonerów płyt winylowych. Stołeczna wytwórnia rozpoczęła przedsprzedaż albumu Wyszli coś zjeść od Rasmentalism. Materiał dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych (można również zaopatrzyć się w pakiet obejmujący wszystkie trzy wersje). Nakład każdej z nich ograniczono do dwustu pięćdziesięciu sztuk. Fizyczne egzemplarze zadebiutują na rynku 26 sierpnia.

Zobacz: Skip: „Myślę, że będziemy długowieczni jak Rasmentalism” – wywiad

Oprócz wydania Limitowanej Edycji Specjalnej, Asfalt Records zadbało również o warstwę dźwiękową. Remastering oraz dopasowanie audio do standardów nośnika wykonał ENVEE. Nad stroną wizualną pracował Forin, który przeniósł poligrafię wersji kompaktowej na opakowanie typu gatefold.

rasmentalism wyszli coś zjeść asfalt records
fot. materiały promocyjne

Minęło ponad siedem lat od wydania krążka

Krążek Wyszli coś zjeść zadebiutował nakładem Asfalt Records w kwietniu 2015 roku. Promowały go takie single, jak Wyjdziesz na dwór? z Quebonafide oraz Nie jestem raperem z udziałem Dwóch Sławów i VOYSYS. Oprócz wspomnianych artystów gościnnie wystąpili również Sokół, Klaudia Szafrańska, Sarius oraz Tomson.

Albumem Wyszli coś zjeść puszczamy oko do czasów, kiedy powstawał nasz ulubiony rap. Kanye West nie chodził z lustrem pod ręką, chłopaki z Outkast byli świeży i czyści, Talib Kweli i Hi-tek mieli wspólny tok myślenia, a Camron wcale nie wyglądał tak głupio w fioletowym. Dorzucamy do tego sporo Rasmentalismu i idziemy coś zjeść. 

– czytamy w opisie albumu

Rasmentalism – Wyszli coś zjeść – odsłuch albumu

Po ponad siedmiu latach od premiery fani zespołu Rasmentalism mogą zaopatrzyć się w winylową wersję Wyszli coś zjeść. O limitowanym wydaniu niedawno poinformowała była wytwórnia duetu – Asfalt Records. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →