fot. Konrad Bloch

Sokół i bracia Kacperczyk promują kampanię społeczną

Obserwuj nas na instagramie:

Fundacja Można Zwariować startuje z kampanią społeczną Można zwariować i żyć normalnie. W spocie można zobaczyć m.in. takie postaci jak duet Kacperczyk czy aktorka Izabela Kuna, a w rolę narratora wcielił się Sokół. Sprawdź szczegóły akcji.

Sokół i Kacperczyk w ważnej kampanii społecznej

Fundacja Można Zwariować wystartowała z kampanią Można zwariować i żyć normalnie, mającą na celu zwiększenie świadomości ludzi w kwestii zdrowia psychicznego. W spocie promującym akcję wystąpiły takie postaci jak reprezentanci SBM LabelKacperczyk, aktorki Izabela Kuna, Helena Englert, a w roli narratora można usłyszeć Sokoła. Za scenariusz i reżyserię spotu odpowiada Igor Leśniewski, a zdjęcia wykonał Konrad Bloch. Jak możemy przeczytać w opisie spotu o szczegółach akcji:

Można zwariować i żyć normalnie – to hasło kampanii społecznej, której celem jest nawiązanie dialogu, a w dalszej perspektywie – zmiana postrzegania zdrowia psychicznego i podniesienie dotyczącej go świadomości. Akcję edukacyjno-informacyjną zainicjowała fundacja Można Zwariować, która otwarcie mówi o zaburzeniach psychicznych, m.in. w podcaście o tym samym tytule. Ideę wspierają też artyści, którzy wzięli udział w spocie – wśród nich aktorki Iza Kuna i Zosia Zborowska, aktorzy Sebastian Stankiewicz i Bartłomiej Kotschedoff czy muzycy – bracia Kacperczyk. Narratorem jest legendarny raper Wojtek Sokół. Ale to nie wszystko! W ramach kampanii powstała specjalna infolinia psychoedukacyjna +48 799 394 006, pod którą specjaliści platformy psychoterapeutycznej Wellbee odpowiedzą na każde nurtujące pytanie lub wątpliwości dotyczące zdrowia psychicznego. Doradzą również, jaki rodzaj pomocy będzie najlepszy, by rozpocząć proces radzenia sobie z danymi problemami. Wellbee przeznaczyło również pulę darmowych wizyt ze swoimi specjalistami.

Więcej informacji dotyczących akcji promowanej przez Wojtka Sokoła można znaleźć na stronie www.moznazwariowac.pl.

Można Zwariować i… żyć normalnie.

Fundacja Można Zwariować startuje z kampanią społeczną Można zwariować i żyć normalnie. W spocie można zobaczyć m.in. takie postaci jak duet Kacperczyk czy aktorka Izabela Kuna, a w rolę narratora wcielił się Sokół. Sprawdź szczegóły akcji. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →